Sherlock Holmes: Chapter One - ujawniono gameplay z gry

W sieci pojawił się krótki materiał filmowy, na którym widać ujęcia z rozgrywki w grze Sherlock Holmes: Chapter One. Trzeba przyznać, że projekt prezentuje się całkiem nieźle, choć wymaga jeszcze szlifów.

@ 23.03.2021, 19:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Sherlock Holmes: Chapter One - ujawniono gameplay z gry

Studio Frogwares całkiem nieźle radzi sobie z grami, których głównym bohaterem jest bodajże najsłynniejszy detektyw, Sherlock Holmes. Nowy projekt ekipy będzie odmienny od tego, co do tej pory dostaliśmy. Przede wszystkim ze względu na to, że zostanie podzielony na regularnie publikowane w sieci rozdziały. Gameplay pierwszego z nich możecie ocenić za sprawą poniższego wideo.

Rozgrywkę w Sherlock Holmes: Chapter One zobaczyć możemy za sprawą redakcji IGN. Na jej kanale w serwisie YouTube pojawił się niedługi gameplay, prezentujący walkę, eksplorację, rozwiązywanie łamigłówek, a także prowadzenie dochodzenia. Całość prezentuje się bardzo dobrze, choć widać, że płynność animacji lekko kuleje i wymaga dopracowania. Warto jednak pamiętać, że gra wciąż powstaje.

Premiera Sherlock Holmes: Chapter One nastąpi jeszcze w tym roku, a grać będziemy na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Z ujawnionych do tej pory informacji wynika, że główny wątek fabularny projektu powinien pochłonąć nas na około 12-15 godzin. Więcej detali, w tym na temat nadchodzących rozdziałów, mamy otrzymać w kolejnych miesiącach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?