Assassin's Creed: Valhalla się zawiesza? To wina najnowszej aktualizacji

Firma Ubisoft wyłączyła różne funkcje i rozwiązania dostępne w Assassin's Creed: Valhalla. Jak się okazuje, najnowszy patch dla gry negatywnie wpływa na jej działanie. Deweloperzy badają sytuację.

@ 23.03.2021, 11:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Assassin's Creed: Valhalla się zawiesza? To wina najnowszej aktualizacji

Assassin's Creed: Valhalla otrzymało niedawno całkiem sporych rozmiarów aktualizację. Mimo że w teorii powinna ona poprawić działanie gry (i wprowadzić garść nowych elementów), negatywnie na nią wpłynęła, powodując nawet jej zawieszanie się. Ubisoft pracuje już nad poprawką do poprawki, ale póki co wydawca zmuszony został do wyłączenia niektórych elementów produkcji. Tylko w dzięki temu zaczęła ona jako-tako śmigać.

"Zdajemy sobie sprawę z rosnącej liczby błędów związanych z Ravensthorpe od premiery aktualizacji 1.2.0", wyjaśnili deweloperzy. "Nasza ekipa pracuje nad rozwiązaniem, które powinno być gotowe w przyszłym tygodniu. Dziękujemy za waszą cierpliwość w międzyczasie".

Jako że wiadomość pochodzi sprzed kilku dni, poprawka dla patcha 1.2.0 powinna trafić do sieci w ciągu najbliższych kilku dni. Co warte podkreślenia, naprawi ona zawieszanie się gry i dostrzeżone błędy na wszystkich platformach, albowiem na żadnej Assassin's Creed: Valhalla nie działa tak, jak powinno. Zaktualizowane zostaną też serwery, albowiem odpowiadają za część błędów.

Póki co, aby zmniejszyć liczbę zawiasów, programiści wyłączyli niektóre elementy, jak np. ozdoby przygotowane z okazji najnowszego festiwalu. Nie zdziwcie się więc, gdy uruchomicie Assassin's Creed: Valhalla, a część modeli/funkcji będzie niewidocznych, tudzież niedostępnych. Wszystko powinno działać jak wcześniej niebawem.

Assassin's Creed: Valhalla dostępne jest obecnie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli jeszcze nie gracie, pamiętajcie, że na naszych łamach jest recenzja. Jeśli zamierzacie grać, sprawdźcie wymagania sprzętowe i zanotujcie, że mamy dla Was też w pełni darmowy i kompleksowy poradnik.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?