Fallout 76 - plany na 2021 rok

Bethesda Game Studios zaprezentowała graczom mapę drogową Fallouta 76 na 2021 rok. Na graczy czekać będą cztery sezony - każdy odpowiadający innej porze roku - wprowadzający szereg zadań, modyfikacji, nowych broni i wyposażenia, a także wyzwań.

@ 22.03.2021, 18:48
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, xbox one

Fallout 76 - plany na 2021 rok

Fallout 76 po fatalnej premierze odradza się jak feniks z popiołów. Dzisiaj nie ma chyba gracza, który twierdziłby, że wieloosobowa postapokalipsa od Bethesda Game Studios jest tą samą "kaszanką", jak w dniu wydania gry. A wręcz przeciwnie - wraz z kolejnymi aktualizacjami i dodatkową zawartością tylko zyskuje na urodzie. Twórcy zdradzili swoje plany na 2021 rok dotyczące, jak na razie, ostatniego z Falloutów.

Bethesda Game Studios na najbliższe miesiące zaplanowała wiele atrakcji, które skomponowane w zgrabne sezony odpowiadające porom roku będą umilały czas graczom Fallout 76. Wiosna, czyli czwarty sezon, wprowadzi wyposażenie S.P.E.C.J.A.Ł, miejsca na C.A.M.P., manekiny i zupełnie nowe rozszerzenie codziennych operacji. Dostaniemy również zupełnie nowe nagrody na planszy S.C.O.R.E. - od przedmiotów kosmetycznych po te jednorazowe.

Latem otrzymamy kontynuację dodatku Bractwo Stali, które trafiło do Fallouta 76 równo rok wcześniej. Panowanie Stali zakończy historię Bractwa, wprowadzając nowe zadania, miejsca, BN-ów i nowe nagrody. Pojawią się także legendarne moduły, które pozwolą wytwarzać konkretne legendarne przedmioty.

Jesienią, czyli w sezonie numer sześć, mają zaśćspore zmiany. Nie podzielono się dokładniejszymi informacjami na temat planowanych DLC i modyfikacji, niemniej jednak ma pojawić sie kolejne rozszerzenie codziennych operacji.

Na zakończenie 2021, zimą, do gry zawitają czterogwiazdkowa legendarna broń i pancerze, a w C.A.M.P także wyczekiwane pupile. Dodane zostanie również całkiem nowe publiczne wyzwanie: Najeźdźcy z zaświatów. Oprócz tego w nowym wydarzeniu sezonowym - Rytuale - poznamy złowrogą tajemnicę fanatyków z Appalachów.


Sprawdź także:
Fallout 76

Fallout 76

Premiera: 14 listopada 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Fallout 76 to kolejna część serii gier cRPG opracowywanych przez Bethesda Game Studios, autorów m.in. The Elder Scrolls V: Skyrim czy też wydanego w 2015 roku ostatniej ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?