Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy dostępne w sklepach PlayStation oraz Xbox

Square Enix zapowiedziało Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy - kompletną trylogię z trzech ostatnich gier z udziałem pięknej Lary Croft. Paczka jest niestety tylko zbiorczym wydaniem ostatnich dzieł studiów Crystal Dynamics i Eidos, bez ulepszenia do konsol nowej generacji.

@ 19.03.2021, 09:54
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, xbox one

Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy dostępne w sklepach PlayStation oraz Xbox

Mamy bardzo dobre wiadomości dla fanów Lary Croft, szczególnie tych, którzy chcieliby zagrać w ostatnie odsłony serii Tomb Raider od studia Crystal Dynamics (i Eiods). Square Enix wypuściło do cyfrowych sklepów na Xboksie i PlayStation Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy!

Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy, o którym mówiło się od jakiegoś czasu, jest teraz dostępna zarówno na Xboksie, jak i PlayStation, a do 2 kwietnia można je zdobyć w obniżonej cenie. Paczka zawiera Tomb Raider: Definitive Edition, Rise of the Tomb Raider i Shadow of the Tomb Raider wraz ze wszystkimi wydanymi do tej pory dodatkami (a jest ich trochę!) i przez dwa tygodnie możecie dorwać ją w promocyjnej cenie - 83,99 złote!

Ciekawość bierze, kiedy Square Enix tak naprawdę zapowie kolejną odsłonę swojej superprodukcji i marki, która jest niezwykle szanowana i popularna? Czy chcielibyście następną część w takim stylu, czy może po raz kolejny zmianę konwencji?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosguy_fawkes   @   18:06, 19.03.2021
Ja mam prawie wszystkie - brakuje mi tylko Shadow of The Tomb Raider. Dodatkowo przeszedłem wszystkie poza nią. Nowa trylogia jest ok, a to całkiem przyzwoita oferta, choć jedynkę i RotTR dało się już wyrwać za naprawdę małe pieniądze, zwłaszcza na PC.