Red Dead Online - czego możemy spodziewać się po aktualizacji Outlaw Pass 5?

Kolejna aktualizacja do wieloosobowego Red Dead Online już za zakrętem, czego możemy się po niej spodziewać?

@ 16.03.2021, 18:27
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Red Dead Online - czego możemy spodziewać się po aktualizacji Outlaw Pass 5?

Red Dead Online, czyli rozbudowany, wieloosobowy tryb Red Dead Redemption II, otrzymało aktualizację. Czego możemy spodziewać się po Outlaw Pass 5?

Użytkownik Red Dead Tez2 był dzisiaj aktywny na Twitterze, aby przekazać nam, co zawiera nowa przepustka Outlaw Pass. Zupełnie nowa zawartość niesie ze sobą ogromną torbę gadżetów, w tym nowe grzywy i ogony konia, specjalne ubrania, 25 sztabek złota, nowe efekty kamery, a także premię do PD podczas członkostwa w klubie. Podobnie jak w przypadku poprzednich aktualizacji, możemy odzyskać część swojego początkowego złota, zdobywając przepustkę do rangi 80.

Aktualizacja, a raczej przepustka, będzie dostępna od 16 marca do 31 maja. Oprócz dostępnej do kupienia przepustki Outlaw 5 istnieje ponadto bezpłatne członkostwo w Klubie Wheeler Rawson & Co., które pozwoli graczom odblokować dodatkowe nagrody.

Red Dead Redemption 2 to jedna z najlepszych gier wydanych na poprzedniej generacji, która może się pochwalić średnią ocen 97/100 na Metacritic. Naszą opinię na temat tego tytułu możecie przeczytać tutaj. Na naszej stronie znajduje się również pełna solucja gry, więc jeżeli zbłądziliście, to zapraszamy pod ten adres.


Sprawdź także:
Red Dead Redemption II

Red Dead Redemption II

Premiera: 26 października 2018
PS4, XBOX ONE, PC

Red Dead Redemption II to trzecia odsłona cyklu gier akcji rozgrywających się na Dzikim Zachodzie (pierwsze było Red Dead Revolver) w czasach rewolucji przemysłowej. Za j...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?