DEATHLOOP - gameplay pokazujący różne bronie

Deweloperzy DEATHLOOP postanowili pokazać nam kilka giwer, jakie znajdziemy w grze. Będziemy z nich oczywiście korzystać, aby przerwać pętlę, w której się znaleźliśmy.

@ 16.03.2021, 11:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

DEATHLOOP - gameplay pokazujący różne bronie

DEATHLOOP to jedna z najciekawiej zapowiadających się gier akcji bieżącego roku. Jego premiera odbędzie się już niebawem, a jeśli na debiut czekacie, koniecznie zainteresujcie się kolejnym materiałem filmowym prezentującym jego rozgrywkę. Tym razem deweloperzy ze studia Arkane - znanego głównie za sprawą popularnego cyklu Dishonored - chcą nam przybliżyć broń, z jakiej korzystać będziemy w trakcie rozgrywki.

By sprawnie eliminować przeciwników, w DEATHLOOP będziemy mogli spożytkować między innymi maczetę, ale na niej oczywiście wachlarz środków perswazji się nie kończy. Będzie też PT-6 ‘Spiker’, który ułatwi nam ciche pozbywanie się oponentów. Będzie ponadto Rapier - jednostrzałowa strzelba - oraz Heritage, które świetnie sprawdzi się na średnim dystansie i powstrzyma nawet największego bandziora.

Prócz wymienionych już broni będzie również karabin automatyczny, shotgun, rewolwer i wiele innych. Będą też rozmaite gadżety oraz umiejętności specjalne głównego bohatera. Wszystkie one będziemy w stanie sprawdzić już 21 maja bieżącego roku, grając na PC oraz PlayStation 5. Po roku DEATHLOOP trafi też na inne platformy, a zatem najprawdopodobniej na Xboksy Series X|S.


Sprawdź także:
DEATHLOOP

DEATHLOOP

Premiera: 14 września 2021
PC, PS5

DEATHLOOP to pierwszoosobowa gra akcji, która przenosi gracza na pogrążoną w anarchii wyspę Blackreef, na której trwają niekończące się zmagania pary niezwykłych zabójców...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?