Serial Lord of The Rings stracił jednego z głównych aktorów

Serial Lords of The Rings stracił aktora, który wcielał się w jedną z głównych ról. Stało się tak poprzez jakieś nieporozumienie w kwestiach scenariusza.

@ 16.03.2021, 10:24
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
inne

Serial Lord of The Rings stracił jednego z głównych aktorów

Aktor Tom Budge mówi, że widział pierwsze odcinki serialu i opuszcza projekt z powodu zmian w swojej postaci. Serial telewizyjny Władca Pierścieni od firmy Amazon stracił zatem członka obsady, który zrezygnował poprzez niezrozumienie się ze scenarzystami produkcji.

Tom Budge ogłosił na Instagramie, że opuścił serial Amazonu z powodu różnic twórczych. "Po niedawnym obejrzeniu pierwszych odcinków nakręconych w ciągu ostatniego roku, Amazon zdecydował się pójść w innym kierunku z postacią, którą grałem" - powiedział.

"Muszę podziękować zespołowi kreatywnemu za ich zachętę do spróbowania czegoś, co uważałem za nowe, ekscytujące i piękne" - dodał Budge. "Szczerze dziękuję niezwykłej obsadzie i ekipie za ich miłość, wsparcie i przyjaźń w związku z tym, co było bardzo trudnym i niezwykłym doświadczeniem. Niestety, niektóre rzeczy po prostu nie mogą pozostać bez konsekwencji".

Na ten moment niewiele wiadomo o serialu Lord of the Rings, poza tym, że jego akcja rozgrywa się w Drugiej Erze, czyli na długo przed wydarzeniami z Hobbita oraz Władcy Pierścieni. Nie wiemy również, którą postać grał Budge, ani nie mamy pojęcia o zmianach, o których mówi w swoich oświadczeniach.

Wiemy jednak, że dwa pierwsze odcinki serialu przygotował twórca Jurassic World - J.A. Bayona. Produkcja opuściła już Nową Zelandię i reszta odcinków będzie tworzona w innych częściach świata. Miejmy nadzieję, że jakość adaptacji dorówna geniuszowi uniwersum Władcy Pierścieni.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   11:35, 16.03.2021
Raczej trudno się spodziewać, że serial dorówna filmom Petera Jacksona. A tak nawiasem mówiąc skoro akcja serialu dzieje się na długo przed wydarzeniami z Hobbita to czy sam serial nie powinien raczej nosić tytułu Silmarillion?
1 kudosGuilder   @   12:54, 16.03.2021
Cytat: petrucci109
Raczej trudno się spodziewać, że serial dorówna filmom Petera Jacksona. A tak nawiasem mówiąc skoro akcja serialu dzieje się na długo przed wydarzeniami z Hobbita to czy sam serial nie powinien raczej nosić tytułu Silmarillion?
Silmarillion rozciąga się od stworzenia Ardy do upadku Numenoru na końcu drugiej Ery, a nawet zahaczający o trzecią (wzmianka o wojnie o pierścień, później rozwiniętej we "Władcy Pierścieni"). Trochę tak, jakbyśmy serial o II Wojnie Światowej nazwali "Historia Świata". Puszcza oko Musieliby po prostu wymyślić coś oryginalnego. Ale wiadomo, jest "Władca Pierścieni" ze względów marketingowych, nawet jeśli jest to tak naprawdę przekłamanie.