DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part Two otrzymało krótką zajawkę

Firma Bethesda przypomina, że już niebawem zadebiutuje DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part Two, czyli kolejna część rozszerzenia fabularnego, przeznaczonego dla DOOM Eternal.

@ 15.03.2021, 15:57
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part Two otrzymało krótką zajawkę

DOOM Eternal to całkiem solidna kampania dla jednego gracza. Deweloperzy nie przedstawili nam jednak jeszcze całej historii Slayera, a w efekcie niebawem zadebiutuje kolejna część fabularnego dodatku zatytułowanego The Ancient Gods. Aby przypomnieć fanom cyklu o zbliżającej się premierze, wydawca opublikował w sieci krótką zajawkę DLC. Na pełen zwiastun musimy jeszcze chwilę poczekać.

Z informacji opublikowanych przez Bethesdę wynika, że cały trailer promujący drugą część The Ancient Gods otrzymamy 17 marca, czyli w najbliższą środę. Póki co musimy się natomiast zadowolić widocznym poniżej teaserem. Nawet on jest jednak upakowany klimatem, co dobrze wróży na przyszłość. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo ponownie siać będziemy spustoszenie pośród demonów.

Jak wspomniałem, finalny zwiastun DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part Two zostanie pokazany w środę. Jest spora szansa na to, że również wtedy dowiemy się kiedy dodatek będzie miał swoją premierę, kończąc obecny wątek i przygotowując nas na nadejście kolejnego rozdziału historii Slayera, czyli DOOM III. Nie ulega bowiem wątpliwości, że wcześniej czy później do tego dojdzie.

DOOM Eternal dostępne jest obecnie na PC, PS4 oraz Xboksie One, a za sprawą wstecznej kompatybilności także na PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zabawę na komputerze osobistym, sprawdźcie wymagania sprzętowe tego wariantu. Jeśli ogólnie zamierzacie zagrać, pamiętajcie o naszym darmowym poradniku.


Sprawdź także:
DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part Two

DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part Two

Premiera: 18 marca 2021
PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH, PS4, PC

The Ancient Gods - Part Two to druga - i zarazem ostatnia, zwieńczająca przygody DOOM Slayera - część rozszerzenia dynamicznej, pierwszoosobowej strzelanki od studia id S...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   09:00, 16.03.2021
No ciekawe... jak z ceną. Ograłem podstawkę, jedynkę więc wypadałoby i ukończyć temat przechodząc dwójkę.