Fallout 76 to obecnie jedna z najpopularniejszych gier na Xboksie, twierdzi Todd Howard

Fallout 76 miało makabryczną premierę, ale obecnie spore grono graczy regularnie się do niego loguje i spędza miłe chwile. Katastrofę udało się podobno odkręcić dzięki Microsoftowi.

@ 15.03.2021, 13:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Fallout 76 to obecnie jedna z najpopularniejszych gier na Xboksie, twierdzi Todd Howard

Premiera Fallout 76 nie przebiegła w zbyt optymistycznej i pozytywnej atmosferze. Gra pełna była błędów i niedopracowanych elementów, a w rezultacie zainteresowanie nią było dość skromne. Obecnie radzi sobie jednak znacznie lepiej, o czym postanowił poinformować społeczność Todd Howard, czyli jeden z producentów w firmie Bethesda - wydawcy gry.

Fallout 76 w ostatnich miesiącach zmieniło się dość znacznie i choć nadal daleko mu do ideału, gracze coraz chętniej logują się na pustkowiach i spędzają swoje wolne chwile w świecie opracowanym przez Bethesdę. Coraz więcej zawartości trafia też w ich ręce za sprawą aktualizacji, co przekłada się na ogólne zainteresowanie projektem. Todd Howard chwali się nawet, że to jedna z najchętniej ogrywanych produkcji na Xboksie.

"Kiedy gra zadebiutowała, liczba błędów była ogromna, zawiedliśmy wiele ludzi", powiedział Howard. "Było mało rzeczy, których nie popsuliśmy, prawdę mówiąc. Jedna z osób, do których zadzwoniłem był Phil Spencer. Powiedziałem mu Jest tyle rzeczy, z którymi mamy do czynienia, masz jakąś radę. On skierował mnie do ludzi od Xboksa, którzy spojrzeli na inne gry w systemie i to, co było ważne, a co nie. Te rady naprawdę nam pomogły. Teraz uważam, że mieliśmy ogromne szczęście, gdy widzę, że 76 jest jedną z najchętniej ogrywanych gier na Xboksie".

Fallout 76 dostępny jest obecnie na PC, PS4 oraz Xboksie One. Jeśli rozważacie zabawę na komputerach osobistych, pamiętajcie by zerknąć na wymagania sprzętowe tego konkretnego wariantu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoswojteklog   @   08:19, 16.03.2021
Do jakiej innej gry mozna porownac ta gre? Ma jakas fajna kampanie dla jednego gracza?
0 kudosshuwar   @   08:58, 16.03.2021
Fallout 4, a kampanię fabularną podobno teraz już ma. To jest gra multi, ale spokojnie możesz zwiedzać świat sam/sama wykonując różne zadania.
1 kudosGuilder   @   09:16, 16.03.2021
Cytat: shuwar
Czemu mu nie wierzę? Dumny
Najkrócej rzecz ujmując: bo to kłamca.