Firma Acer wprowadza gamingowego burgera do sieci restauracji Zdrowa Krowa

Poznajcie i zasmakujcie w Predator Burgerze - nowa kanapka przyprawiona została sosem na bazie napoju energetycznego PredatorShot.

@ 15.03.2021, 13:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Firma Acer wprowadza gamingowego burgera do sieci restauracji Zdrowa Krowa

Firma ACER, właściciel marki gamingowej Predator, stara się na różne sposoby dotrzeć do graczy. Jeden z nich to nowy burger, który powstał we współpracy z siecią restauracji Zdrowa Krowa. Efektem współpracy jest Predator Burger, w składzie którego znaleźć można m.in. autorski sos opracowany na bazie napoju energetycznego dla graczy - PredatorShot. Co ciekawe, burger dostępny będzie w dostawie ze zniżką na zakup gamingowego notebooka Predator Triton 300.

Czym dokładnie jest Predator Burger? W bułce umieszczono 180 gramów wołowiny, bekon, ser gorgonzola, cheddar, krążki cebulowe, sos aioli, karbowaną sałatę, pomidor, czerwoną cebulę oraz paprykę jalapeno. Aby burger miał unikatowy smak, doprawiono go oryginalnym system, który opracowano na bazie napoju energetycznego dla graczy - PredatorShot. Cena kanapki to 36 złotych.

Jeśli pociekła Wam ślinka, Predator Burger możecie zamówić już teraz we wszystkich restauracjach Zdrowa Krowa, które są w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Opolu, Gliwicach i Rybniku. Burger otrzymacie w wyjątkowym opakowaniu, a w środku będą dodatkowo cztery puszki energetyka PredatorShot oraz kupon rabatowy o wartości 500zł,. dzięki któremu taniej nabędziecie w sieci Media Expert notebook Predator Triton 300. Poniżej kilka zdjęć burgera.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?