Demo Outriders zostało zaktualizowane przez deweloperów

Outriders od kilku tygodni możecie sprawdzić za sprawą edycji demonstracyjnej. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, została ona zaktualizowana, a deweloperzy usunęli niedociągnięcia, wprowadzili garść nowości i delikatnie zmodyfikowali niektóre rozwiązania.

@ 14.03.2021, 12:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Demo Outriders zostało zaktualizowane przez deweloperów

Kilka tygodni temu w sieci pojawiła się edycja demonstracyjna Outriders. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, demo dla PC, PS4 oraz PS5 zostało właśnie zaktualizowane. Twórcy postanowili wprowadzić poprawki błędów, a prócz tego dodali m.in. możliwość wyłączania technologii motion blur. W tym momencie nie wiemy niestety kiedy odpowiednia aktualizacja trafi też do właścicieli Xboksów.

Zmiany w demie Outriders obejmują scenki przerywnikowe, a także matchmaking, czyli technologię odpowiedzialną za dobieranie graczy. Proces ten ma być teraz krótszy i skuteczniejszy. Prócz tego w demie usunięto sporo różnych mniejszych i większych niedociągnięć, a także poprawiono wyświetlanie napisów oraz wygląd i funkcjonalność interfejsu użytkownika. Ogólnie modyfikacji jest sporo i warto zaaplikować łatkę.

Outriders zmierza obecnie do posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S. Premiera gry zaplanowana została na dzień 1 kwietnia i wszystko wskazuje na to, że odbędzie się ona zgodnie z planem. Outriders  to looter shooter nastawiony na kooperację, a jeśli nie jesteście przekonani co do tego, czy wydać na niego pieniądze, zerknijcie na nasze wrażenia z dema albo - co jest lepszym rozwiązaniem - sprawdźcie je na własną rękę. Jeśli rozważacie zakup na PC sprawdźcie też wymagania sprzętowe gry.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   08:02, 15.03.2021
O kurcze... z chęcią podpatrzę. Ciekawe zagranie, kiedyś Dema były czymś naturalnym. Teraz nie dość, że ich nie ma, to naciąga się graczy na płacenie w ciemno za grę przedpremierowo, po czym dostajemy półprodukt.
Nooo... zdobyli moje zainteresowanie. Kto wie... może dzięki temu przekonają mnie do zakupu (i to dużo wcześniej niż zakup Cyberpunka?).