Grand Theft Auto V Remake na zwiastunie i z możliwością pobrania na PC

Remake gry Grand Theft Auto V jest już dostępny. Mimo że mówimy o projekcie w pełni amatorskim, warto podkreślić, że powstał on z pasji.

@ 14.03.2021, 11:56
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Grand Theft Auto V Remake na zwiastunie i z możliwością pobrania na PC

Nowy mod Nb.Design to nieoficjalne ulepszenie wizualne Grand Theft Auto V na PC, które dodaje do gry nowy pakiet drzew, skał, efektów pogodowych i traw. Wraz z nimi GTA 5 Remake Mod poprawia również ogólną jakość odbić oraz oświetlenia. Dobra wiadomość jest taka, że mod jest kompatybilny z wcześniejszymi modyfikacjami FiveM i NVE.

Aby otrzymać modyfikację, musicie być członkami Nb.Design Patreon, co po prostu oznacza, że nie można pobrać plików za darmo. Sprawdźcie ich stronę internetową, jeśli chcecie kupić subskrypcję. Zdecydowanie zalecamy zapoznanie się z wymaganiami moda przed jego pobraniem, nie wszyscy mogą mieć możliwość korzystania z niego, bo wymagania ma dość spore.

GTA 5 jest dostępne na PS4, Xboksie One i PC. Gra ma również być wydana na PlayStation 5, Xboksie Series X i Xboksie Series S jeszcze w tym roku. Jak dotąd nie było żadnych oficjalnych wiadomości o kolejnej odsłonie, czyli wielce oczekiwanym Grand Theft Auto 6, chociaż niektórzy reporterzy uważają, że jest ono wciąż na wczesnym etapie procesu powstawania.

Zwiastun modyfikacji do piątej odsłony serii GTA możecie zobaczyć poniżej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   19:19, 14.03.2021
Powiem wam coś ludzie, po tym co tu zobaczyłem na trailerze, to GTA VI dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo nie zobaczymy. Teraz doczytałem że to projekt amatorski, wtf przecież to wygląda jakby Rockstar robił to.
0 kudosMicMus123456789   @   10:47, 15.03.2021
Wygląda to świetnie i aż zachciało mi się zagrać, ale wiem, że to sprzętożerny mod, ponadto muzyka w tle rewelacja Szczęśliwy