Xbox i Bethesda planują na lato dużą konferencję

Aaron Greenberg w ostatnim okrągłym stole z Philem Spencerem i ludźmi z Bethesda Softworks zdradził, że na lato planowana jest spora konferencja w stylu E3.

@ 12.03.2021, 18:52
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
inne

Xbox i Bethesda planują na lato dużą konferencję

Ostatnie niezapowiedziane wydarzenie Microsoftu i Bethesdy nie jest kropką nad i obu firm - zdradzono, że planowany jest wydarzenie w dużym stylu, zaplanowane na lato tego roku! Ma być w stylu E3, czyli jak zapewne możemy się domyślić, z jakimiś zapowiedziami i pierwszymi trailerami nadchodzących gier od MS!

Wczoraj, 11 marca, Xbox świętował oficjalne połączenie się z firmą ZeniMax Media, którą Microsoft kupił w zeszłym roku. W skład ZeniMaksu wchodziła oczywiście Bethesda Softworks, skupiająca dziewięć studiów i kilka solidnych marek takich jak Wolfenstein, The Elder Scrolls czy Dishonored. Na kanale "zielonych" mogliśmy obejrzeć krótkie wydarzenie, na którym korporacyjne szychy z Philem Specnerem dyskutowały i omawiały transakcję. W trakcie debaty otrzymaliśmy potwierdzenie, że latem czeka nas kolejny event z udziałem Xboxa i Bethesdy - bardziej stylu znanym z E3.

W trakcie niego mamy poznać kolejne informacje na temat nowych gier z ich stajni. Trudno spekulować, co może pojawić się na tego typu konferencji: myślę, że można śmiało obstawiać Starfield. Ale czy zbyt odważnym będzie np. krótki teaser The Elder Scrolls VI? Prawdopodobnie tak.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?