Znamy datę premiery Crash Bandicoot 4: It's About Time na PC

Mamy dobre wiadomości dla wszystkich zainteresowanych premierą Crash Bandicoot 4: It's About Time na komputerach osobistych. Konwersja dla PC pojawi się pod koniec tego miesiąca w sprzedaży.

@ 13.03.2021, 09:48
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

Znamy datę premiery Crash Bandicoot 4: It's About Time na PC

Crash Bandicoot 4: It's About Time zadebiutowało na PlayStation 5, Xboksach Series X|S i Nintendo Switch wczoraj (12 marca), ale zostanie wydany również 26 marca w specjalnej edycji na komputery osobiste. Wersje dla PlayStation 5 i Xboksów Series X|S zawierają szereg usprawnień, takich jak możliwość uruchamiania gry w rozdzielczości 4K i z płynnością 60 FPS. Z pewnością te same usprawnienia dotyczyć będą edycji na komputerach osobistych.

Crash 4 zadebiutował w październiku ubiegłego roku na PS4 i Xboksie One po latach oczekiwania. Gra była od lat oczekiwana, a my rozpisaliśmy się na jej temat w naszej recenzji. Produkcja była recenzowana przez Mateusza, który podsumował ją tak: "Tytuł ten to po prostu wyśmienicie wyglądający, brzmiący i prezentujący się powrót do przeszłości – stylistyka jednocześnie unowocześniona na modłę dzisiejszych standardów, ale też utrzymana zgodnie z pewnym duchem cyklu".

Swoją drogą to bardzo ciekawy trend, jak wiele niegdyś kojarzonych z konsolami gier i marek trafia teraz coraz częściej na PC. Nie tylko z Xboksa, co oczywiste, ale również zaczynają się pojawiać gry ekskluzywne wcześniej dla PlayStation. Jeszcze 10 lat temu Crash na komputerach był nie do pomyślenia, a dzisiaj? Niebawem będzie można go zakupić i radośnie przemierzać pełne niebezpieczeństw poziomy.


Sprawdź także:
Crash Bandicoot 4: It's About Time

Crash Bandicoot 4: It's About Time

Premiera: 26 marca 2021
PC, PS5, XBOX X/S, SWITCH, PS4, XBOX ONE

Crash Bandicoot 4: It's About Time to pełnoprawny powrót marki popularnych, zręcznościowych gier platformowych 3D od blisko dekady. Tytuł znów oferuje nam wcielenie się w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?