Wasteland 3 - nowa aktualizacja przynosi zmiany w rozgrywce

Studio inXile Entertainment udostępniło najnowszą aktualizację Wasteland 3 o numerze 1.3.3 i tytule Death & Taxes. Patch przynosi zmiany w rozgrywce, w tym m.in. tryb Permadeath.

@ 12.03.2021, 15:33
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, xbox one

Wasteland 3 - nowa aktualizacja przynosi zmiany w rozgrywce

Wasteland 3, ostatnie cRPG od studia inXile Entertianment, otrzymało w ostatnim czasie sporą aktualizację wnoszącą kilka poprawek i zmian do rozgrywki. Tytuł, dzięki najnowszemu patchowi, otrzymał m.in. długo oczekiwany tryb Permanentnej śmierci.

Na komputerach osobistych i konsolach Xbox pojawiła się aktualizacja Wasteland 3 o numerku 1.3.3 i dość wymownym tytule: "Death & Taxes". Twórcy pracują nad jej implementacją na konsolach PlayStaiton! Łatka nie tylko naprawia drobniejsze, techniczne problemy, ale przede wszystkim oferuje kilka oczekiwanych przez graczy "ficzerów". Pierwszym z nim jest tryb Permadeath dedykowany wyłącznie doświadczonym graczom. Możemy go dodać tylko w przypadku uruchomienia nowej gry. Jego działanie jest bardzo proste: kiedy członek naszej drużyny traci cały pasek życia, znika z naszego zespołu i musimy pofatygować się po nowego rekruta (lub kontynuować zabawę w uszczuplonym zespole).

Drugą wartą uwagi funkcjonalnością przychodzącą z najnowszym patchem jest przerobiony system umiejętności i perków. W jego przypadku deweloperzy również rekomendują, by włączali go wyłącznie doświadczeni gracze - i, podobnie jak w wyżej, zrobimy to wyłącznie przy rozpoczynaniu nowej gry. W tym wariancie chodzi o to, że świat gry, wszystkie postacie niezależne itd. dostają +2 do każdego skilla względem naszego stanu początkowego. Jeśli opcja dialogowa odblokowywała się przy posiadaniu umiejętności Percepcja na poziomie 5., to teraz będzie to 7.

Więcej szczegółów na temat tej aktualizacji znajdziecie w specjalnym wpisie umieszczonym na oficjalnej stronie gry. Oprócz tego zachęcamy do sprawdzenia naszej recenzji Wasteland 3, a także darmowego poradnika, który pomoże Wam w kłopotliwych momentach. Jeśli macie zamiar grać w cRPG-a od inXile na komputerach, rzućcie okiem również na wymagania sprzętowe!


Sprawdź także:
Wasteland 3

Wasteland 3

Premiera: 28 sierpnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Wasteland 3 to kolejna odsłona gier RPG, w których duży nacisk kładziony jest na elementy strategii. Projekt, podobnie jak odsłona druga, powstał za sprawą studia inXile....

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?