Borderlands 3 - zobacz co obejmuje marcowa aktualizacja

Gearbox Software udostępniło informacje dotyczące marcowej aktualizacji ich ostatniej superprodukcji, Borderlands 3. Możecie liczyć m.in. na kilka ciekawych usprawnień rozgrywki.

@ 11.03.2021, 19:53
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Borderlands 3 - zobacz co obejmuje marcowa aktualizacja

Borderlands 3 to jedna z najpopularniejszych gier akcji ostatnich lat. Deweloperzy ze studia Gearbox Software swoje przedsięwzięcie regularnie rozwijają, a najnowsza aktualizacja, mająca zadebiutować w marcu, wprowadza do zabawy całkiem sporo nowości. Jeśli nadal gracie, przygotujcie się na następujące zmiany:

  • Wrogowie w swoich łupach po uśmierceniu będą teraz mieli szansę upuścić legendarną wyrzutnię rakiet R.Y.N.A.H
  • Dodano modyfikację Granatu Burzy Ognia do puli bossów Aurelii
  • Usunięto niektóre obrażenia w walce wręcz, poślizgach i uderzeniach z umiejętności Siren’s Remnant
  • Dostosowano obrażenia w walce wręcz zadawane przez modyfikację granatu Fish Slap
  • Zmniejszono premię do obrażeń od granatu lepkiego dla artefaktu White Elephant

Ponadto twórcy gry zdecydowali się na zmianę siły rażenia większości karabinów i pistoletów. Z pewnością to odczujecie, pytanie tylko, czy na plus czy na minus pod względem rozgrywki.

Borderlands 3 dostępne jest na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One. Naszą recenzję gry możecie przeczytać pod tym adresem. Nim pójdziecie przeglądać inne nasze strony, jeszcze słowo na temat Borderlands 3 Director's Cut, które niestety opóźniono do 8 kwietnia. Obsuwa spowodowana została szalejącą pogodą w Teksasie w zeszłym miesiącu, o czym poinformowało Gearbox.


Sprawdź także:
Borderlands 3

Borderlands 3

Premiera: 13 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Borderlands 3 to kolejna część słynnej serii strzelanek, w których wcielamy się w rolę jednego z czterech protagonistów i na pełnej niebezpieczeństw planecie Pandora star...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?