Plotka: Prezentacja Elden Ring w marcu anulowana ze względu na nieoficjalne przecieki

W ostatnim czasie w sieci pojawiło się sporo niepotwierdzonych informacji na temat Elden Ring. Prawdopodobnie ze względu na nie studio From Software zdecydowało się opóźnić oficjalną prezentację gry.

@ 11.03.2021, 08:30
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Plotka: Prezentacja Elden Ring w marcu anulowana ze względu na nieoficjalne przecieki

Niezbyt dobre wiadomości dla fanów From Software i ich twórczości, a szczególnie tych, którzy od miesięcy ostrzyli sobie pazurki na Elden Ring. Tytuł nie zostanie zaprezentowany z uwagi na wcześniejsze przecieki. Tak przynajmniej twierdzi dziennikarz Venture Beat, Jeff Grubb. W jego opinii marcowa demonstracja Elden Ring została opóźniona po wycieku zwiastuna. Nie sposób niestety określić dlaczego deweloperzy zdecydowali się na taki krok.

Drugim insiderem, który wspomina o anulowaniu wydarzenia jest Lance McDonald, człowiek znany z ujawnienia łatki dla Bloodborne, podnoszącej jego płynność do 60FPS. On niestety stwierdził niedawno, że Elden Ring nie miało być zaprezentowane w marcu. Według niego ludzie, którzy tak pisali i mówili, wykorzystują wyciekły zwiastun jako uzasadnienie opóźnienia. Oznacza to, że nie zobaczymy gry w tym miesiącu, ani również nie poznamy daty premiery w najbliższym czasie.

Szkoda, ponieważ Elden Ring jest jedną z tych produkcji, na które czeka cały gamingowy półświatek. Tytuł, który może naprawdę narobić dużo zamieszania i odświeżyć trochę gatunek souls like. Uzbrójmy się zatem w cierpliwość i miejmy nadzieję, że na nadchodzących targach E3, w jakiej formie by nie były, dowiemy się czegoś więcej. Wszelkie doniesienia będziemy Wam oczywiście przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?