Dziś premiera Twierdza: Władcy Wojny

Firma Cenega podesłała nam informację prasową, w której czytamy, że na dziś zaplanowana została premiera gry Twierdza: Władcy Wojny. Pamiętajcie, że projekt kupicie w wydaniu standardowym oraz kolekcjonerskim.

@ 10.03.2021, 12:01
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Dziś premiera Twierdza: Władcy Wojny

Firma Cenega pragnie przypomnieć, że dziś ma miejsce premiera najnowszego projektu studia FireFly, czyli Twierdza: Władcy wojny. Produkcja dostępna jest wyłącznie dla posiadaczy komputerów osobistych w polskiej (dźwięk i napisy) oraz angielskiej wersji językowej. Za przygotowanie lokalizacji odpowiedzialny jest światowy wydawca, a jeśli rozważacie zakup zerknijcie na wymagania sprzętowe gry.

Twierdza: Władcy wojny to kolejna odsłona niebywale popularnego cyklu, w której deweloper przenosi nas na Daleki Wschód. Akcja zaczyna się w III wieku przed naszą erą, a jej finałem jest XIII wiek naszej ery. Podczas zabawy mamy do czynienia z wieloma różnymi nacjami Chin oraz Japonii. Projekt kupić można albo w standardowym wydaniu, albo w edycji limitowanej, wypełnionej po brzegi dodatkami:

  • Gra na płycie DVD;
  • Unikatowy artbook w twardej oprawie;
  • Soundtrack na CD-Audio oraz w wersji cyfrowej zawierający oryginalną ścieżkę dźwiękową z gry;
  • Film „Making of…”, ukazujący kulisy powstawania gry.

Twierdza: Władcy wojny to w sumie 31 misji, w których znajdujemy rozliczne konflikty zbrojne oraz oblężenia. Podczas pojedynków prowadzimy wiele legendarnych postaci, jak np. Czyngis-Chan, a także nieco mniej znane. Niezależnie od tego, kim i przeciwko komu walczymy, po raz pierwszy w historii cyklu skorzystamy z prochu strzelniczego. Co ważne, misje nas nie ograniczają i możemy dość swobodnie decydować o tym, jak walczyć. Poniżej zwiastun premierowy.


Sprawdź także:
Twierdza: Władcy Wojny

Twierdza: Władcy Wojny

Premiera: 09 marca 2021
PC

Twierdza: Władcy Wojny to kolejna odsłona gier strategicznych od studia Firefly.Twierdza: Władcy Wojny jest pierwszą grą Firefly, która odwzorowuje budowę zamków z Daleki...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?