NiOh 2 z nowym patchem poprawiającym działanie gry na PS4 i PS5

Deweloperzy NiOh 2 dopracowali między innymi tryb 120 FPS, który działa teraz lepiej i nie pojawiają się w nim dziwne zmiany płynności animacji. Patch pobierzecie na PC, PS4 oraz PS5.

@ 09.03.2021, 15:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

NiOh 2 z nowym patchem poprawiającym działanie gry na PS4 i PS5

NiOh 2 regularnie aktualizowane jest przez deweloperów. Tym razem o patchu mamy przyjemność poinformować wszystkich posiadaczy wersji przeznaczonych dla PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Deweloperzy za pomocą łatki 1.27 usunęli sporo błędów i niedociągnięć, a przy okazji zoptymalizowali sposób działania gry. Śmiga ona dzięki temu lepiej z płynnością 120 FPS - oczywiście na PlayStation 5.

Najnowsza aktualizacja, czyli 1.27, zadebiutowała oczywiście na wszystkich platformach docelowych gry, a zatem na PC, PS4 oraz PlayStation 5. Niezależnie od tego, z którego wariantu korzystacie, koniecznie pobierzcie nowe pliki na dysk swojego urządzenia. Dzięki temu zobaczycie m.in. zmianę w 120 FPS na PlayStation 5. Tryb ten wcześniej spowalniał akcję w przypadku niektórych wrogów, a teraz tej niedogodności już nie będzie.

Inna istotna zmiana dotyczy dodatkowej zawartości. Do tej pory było tak, że niektóre DLC zdobyte na PlayStation 4 z jakiegoś powodu nie wpadały w nasze ręce na PlayStation 5. Teraz wszystko ma działać należycie i wszelka zawartość ma być w odpowiedni sposób udostępniana niezależnie od tego, na jakiej platformie gramy. Poprawiono też sporo różnych mniejszych i większych błędów.

NiOh 2 dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz PS5. Najnowszy patch - ten, o którym mowa w wiadomości - jest już w sieci.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?