It Takes Two dostało kolejny efektowny gameplay

It Takes Two to jedna z najciekawiej zapowiadających się platformówek ostatnich lat. W sieci pojawił się właśnie nowy gameplay projektu.

@ 09.03.2021, 10:26
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

It Takes Two dostało kolejny efektowny gameplay

Electronic Arts, we współpracy ze studiem Hazelight, opublikowało w sieci kolejny materiał filmowy, promujący ciekawie zapowiadającą się platformówkę It Takes Two. Projekt przeznaczony dla dwóch graczy oferuje nam rozgrywkę w ramach trybu współpracy, a za jej powstaniem stoi charyzmatyczny Josef Fares. Jeśli chcecie zobaczyć czego możecie oczekiwać, koniecznie spójrzcie na nowe wideo.

"Zaproście przyjaciela, aby dołączył do Was za sprawą Friend Passa i doświadczenie niesamowitej przygody przygotowanej dla dwóch", czytamy w oświadczeniu prasowym. "Wybierzcie albo zabawę na kanapie albo sieciowy co-op przy podzielonym ekranie. Stawcie czoła ciągle zmieniającym się wyzwaniom, w których współpraca jest kluczem do zwycięstwa", czytamy w oficjalnej prasówce.

"Od zwariowanych odkurzaczy, do mistrzów miłości - w It Takes Two nigdy nie wiesz z czym będziesz musiał się zmierzyć w następnej kolejności. Wypełniona wyzwaniami oraz nowymi umiejętnościami bohaterów gra będzie wymagać opanowania do poziomu mistrzowskiego każdego poziomu, podczas gdy będziesz zdobywał doświadczenie i poznawał nowe metody interaktywnego opowiadania historii".

Premiera It Takes Two zaplanowana została na 26 marca bieżącego roku, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?