Monster Hunter Rise: demo gry powróci w tym tygodniu z nowymi potworami

Monster Hunter Rise otrzyma ponownie wersję demonstracyjną. Pojawią się w niej zupełnie nowe potwory do ubicia, więc bądźcie gotowi do walki.

@ 09.03.2021, 09:50
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
switch

Monster Hunter Rise: demo gry powróci w tym tygodniu z nowymi potworami

Demo Monster Hunter Rise powróci na Switch już 11 marca i wprowadzi więcej wyzwań dla graczy. Wszystkie będzie można sprawdzić przed premierą gry na konsoli Nintendo jeszcze w tym miesiącu. Każdy, kto powróci do wersji demonstracyjnej, będzie mógł zresetować swoje postępy ze styczniowego demka, co oznacza, że otrzyma ponownie możliwość zmierzenia się z okrutną bestią, a także nowe wyzwanie z wielkim potworem inspirowanym lisem, Mizutsune.

Opublikowano zwiastun, który ujawnia również, że gra otrzyma większe wsparcie w ciągu kilku miesięcy po premierze. Po pierwsze, w aktualizacji, która ma wylądować pod koniec kwietnia, otrzymamy Kameleony i kilka nowych potworów. Następnie zostanie ogłoszonych więcej bestii, chociaż firma Capcom nie podała jeszcze daty ich ujawnienia.

Nintendo wspomniało również wcześniej o konsoli Switch stylizowanej na Monster Hunter Rise dla Europy i Japonii. Można zatem będzie, jeżeli jeszcze jej nie macie, kupić od razu z super premierą sprzęt do grania.


Sprawdź także:
Monster Hunter Rise

Monster Hunter Rise

Premiera: 26 marca 2021
SWITCH

Monster Hunter Rise to kolejna odsłona kultowej serii od firmy Capcom. Tym razem jest to tytuł przeznaczony wyłącznie na Nintendo Switch. Oferuje kampanię dla pojedynczeg...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?