Postal Redux dostępne na platformie PlayStation Store

Skasowane lata temu Postal Redux zostało udostępnione na PlayStation Store. Tytuł, choć kontrowersyjny, potrafi zapewnić sporo frajdy, szczególnie fanom cyklu Postal.

@ 07.03.2021, 12:32
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Postal Redux dostępne na platformie PlayStation Store

Jeżeli wśród Was są fani szalonego Postala, to warto się zainteresować skasowanym przed laty projektem, który powraca i będzie dostępny na PlayStation Store. Zawsze dobrze jest widzieć, jak anulowane gry lub projekty ożywają i wracają do produkcji. Postal Redux miało pojawić się jeszcze na PlayStation 4 w 2017 roku, jednak niska sprzedaż gry na PC zmusiła programistów do rezygnacji z wersji na konsolę Sony. Gra wróciła w 2020 roku na Nintendo Switch, a wczoraj została oficjalnie wydana również na PS4.

Postal Redux to remake w wyższej rozdzielczości strzelaniny sprzed lat. Wcielamy się tu w postać Postal Dude'a, wchodząc do brutalnego świata, w którym wszyscy oszaleli. Naszym zadaniem jest pokonanie demonicznych stworzeń biegających po ulicach i przedmieściach. Wersja Redux zawiera ulepszoną grafikę, muzykę, dźwięki i unowocześnioną rozgrywkę.

Walczymy przez 17 poziomów w klasycznej kampanii zaczynając od małego domku. Potem przemierzamy kopalnię i park przyczep, złe ulice getta i inne części miasta, aż do ostatecznego starcia w bazie sił powietrznych. Twórcy oddali nam 10 rodzajów środków zniszczenia: potężną strzelbę i działko, koktajl Mołotowa i miotacz ognia, dodatkowo będziemy mogli korzystać z granatów i zastawiać pułapki.

Dobry, stary Postal się szykuje ze zwariowaną rozgrywką pełną emocji i przemocy. Jeżeli tylko macie odrobinę czasu i chęci, warto sprawdzić ten tytuł.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?