Guilty Gear: Strive - premiera opóźniona do czerwca

Deweloperzy Guilty Gear: Strive, studio Arc System Works, postanowili o przełożeniu daty premiery najnowszej bijatyki. Gra ukaże się na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5 nie w kwietniu, a 11 czerwca.

@ 04.03.2021, 17:08
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, ps5

Guilty Gear: Strive - premiera opóźniona do czerwca

Guilty Gear: Strive, kolejna część popularnej serii bijatyk 2,5D od studia Arc System Works, niestety, ale nie trafi w zapowiadanym wcześniej terminie. Pierwotnie tytuł powinien ukazać się na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5 już 9 kwietnia. Nową datą wyznaczoną przez deweloperów jest 11 czerwca.

Studio Arc System Works, dzięki uwagom i wnioskom wyciągniętym z zakończonej kilka dni temu otwartej bety Guilty Gear: Strive, postanowiło przełożyć debiut swojego najnowszego projektu o dwa miesiące. Deweloperzy chcą doszlifować niektóre elementy, takie jak dość ekstrawaganckie lobby turniejowe, wystylizowane na... dwuwymiarową grę roguelike.

Historia marki Guilty Gear sięga 1998 roku, kiedy to na pierwszym PlayStation pojawiła się "jedynka". Wraz  kolejnymi latami cykl rozrastał się do takich podserii jak X, Xrd czy XX, zaś Guilty Gear: Strive to najnowsza odsłona. W grze walczymy na zamkniętych arena kilkudziesięcioma dostępnymi wojwnikami (powracają starzy znajomi, lecz nie brakuje też nowych twarzy).


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?