Ratchet and Clank z 2016 roku za darmo dla wszystkich właścicieli PS4 i PS5

Chodzi oczywiście o darmową grę w ramach inicjatywy Play At Home, zorganizowanej przez firmę Sony. Dzięki niej przez miesiąc za darmo pobrać możecie Ratchet and Clank.

@ 03.03.2021, 12:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Ratchet and Clank z 2016 roku za darmo dla wszystkich właścicieli PS4 i PS5

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że inicjatywa Play At Home, zorganizowana przez firmę Sony, powraca. Miło nam więc poinformować, że w jej ramach wszyscy właściciele konsol PlayStation 4 oraz PlayStation 5 mogą pobrać całkowicie za darmo Ratchet and Clank z 2016 roku. Gra będzie dostępna za darmo przez cały miesiąc, a zatem spieszcie się z dodawaniem jej do swojej biblioteki.

Ratchet and Clank, o którym mowa, wydane zostało w 2016 roku. To swoisty remake pierwszej odsłony popularnego cyklu, choć przygotowany nieco inaczej. Bohaterowie wspominają bowiem wydarzenia, z jakimi mieliśmy do czynienia w pierwowzorze. Całość oczywiście okraszono świetną oprawą audio-wizualną oraz wyśmienitym humorem, z którego słynie cały cykl.

Ratchet and Clank stanowić będzie wyśmienity wstęp do nadchodzącej latem kolejnej części serii: Ratchet and Clank: Rift Apart. Jej premiera zaplanowana została na dzień 11 czerwca, a grać będziemy wówczas wyłącznie na PlayStation 5. Jako że mówimy tu o tytule dla konsol nowej generacji, spodziewamy się oczywiście mocno podkręconej oprawy, rozdzielczości 4K oraz płynności na poziomie 60 klatek na sekundę.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?