Druid zawitał w Baldur's Gate 3 za sprawą nowego patch

Studio Larian udostępniło kolejny patch dla Baldur's Gate 3. Wprowadza on do gry klasę Druida, a także wiele innych zmian, poprawek i usprawnień. Projekt nadal jest we wczesnym dostępie Steam.

@ 01.03.2021, 11:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Druid zawitał w Baldur's Gate 3 za sprawą nowego patch

Pisaliśmy kilka dni temu o tym, że Baldur's Gate 3 niebawem otrzyma aktualizację wprowadzającą do gry klasę Druida. Studio Larian udostępniło wreszcie łatkę w sieci, a po jej zaaplikowaniu liczyć możecie na wiele usprawnień, modyfikacji oraz oczywiście nową zawartość. Skupia się ona przede wszystkim wokół wspomnianego Druida, a zatem na umiejętnościach związanych z naturą.

Jedną z najważniejszych zdolności Druida jest przemiana w różne zwierzęta, jak: wilki, koty, niedźwiedzie itd. W zależności od tego, jak rozwijać będziemy protagonistę, będziemy wybierać spośród zaklęć nastawionych na różne żywioły, albo wzmacnianie przemian. Dzięki temu Druid jest dość elastyczną klasą, pozwalającą nam w dość swobodny sposób wybrać metodę progresji i stawiania czoła przeciwnościom.

Jeśli chodzi o inne zmiany, warto wspomnieć m.in. o poprawkach w oprawie wizualnej oraz interfejsie użytkownika. Zmieniło się oświetlenie oraz animacje, a ponadto ładowanie danych trwa krócej i całość działa płynniej oraz stabilniej na słabszych komputerach. Kolejne zmiany i modyfikacje są już oczywiście w planach, ale na razie nie znamy szczegółów, ani tym bardziej dat premier.

Baldur's Gate 3 jest obecnie we wczesnym dostępie Steam i będzie w nim prawdopodobnie przez cały bieżący rok. To, co obecnie można ogrywać, to pierwszy rozdział. W finalnym produkcie zawartości będzie oczywiście dużo więcej.


Sprawdź także:
Baldur's Gate III

Baldur's Gate III

Premiera: 06 października 2020
PC

Baldur's Gate III to kontynuacja kultowej serii klasycznych gier cRPG, która wraca po 18 latach. Za przygotowanie gry odpowiada Larian Studios, ojcowie cyklu Divinity: Or...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?