Daty premiery Elden Ring wciąż nie znamy, ale została ona podobno opóźniona

Elden Ring nie ma jeszcze daty premiery, ale projekt został ostatnio opóźniony, co oznacza, że będziemy musieli na niego poczekać nieco dłużej. Przy okazji dowiedzieliśmy się jednak, że jego prezentacja jest coraz bliżej.

@ 01.03.2021, 10:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Daty premiery Elden Ring wciąż nie znamy, ale została ona podobno opóźniona

Elden Ring to jedna z najbardziej intrygujących gier, mających zadebiutować w najbliższych miesiącach. Projekt studia From Software będzie oczywiście przedstawicielem gatunku soulslike, choć z dotychczas opublikowanych informacji wynika, że zaoferuje sporo nowości oraz zmian w stosunku np. do cyklu Dark Souls. Kiedy zatem będziemy mogli zanurzyć się w jego otwartym i pełnym niebezpieczeństw świecie? Tego niestety nie wiemy, bo premiera została - rzekomo - delikatnie opóźniona, chociaż prezentacja ma nastąpić wkrótce.


Jeden z redaktorów Bloomberga, Jason Schreier, odpowiedział na zaczepkę jednego z użytkowników portalu Twitter, chcącego zapytać o to, czy Schreier nie ma jakiś nowych informacji związanych z Elden Ring. Redaktor podkreślił, że zbyt wiele w temacie nie wie, ale słyszał, że gra "została trochę opóźniona". Przy okazji nadmienił on również, że coraz więcej źródeł wskazuje na to, że "względnie szybko" ujrzymy jakąś prezentację.


Elden Ring powstaje obecnie z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Z tego, co do tej pory ujawniono, za część scenariusza odpowiada słynny pisarz J.R.R. Martin, czyli autor popularnej Sagi Lodu i Ognia, na podstawie której powstał serial Gra o Tron. Niestety nie sposób określić jak mocno zaangażowany jest wspomniany autor, ale wiedzcie, że wszelkie doniesienia w temacie będziemy Wam przekazywać na bieżąco.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?