Poprawki graficzne w Halo Infinite nabierają kształtu, twierdzi deweloper

Studio 343 Industries od ponad pół roku pracuje nad zmianami w oprawie wizualnej Halo Infinite. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, prace postępują należycie, a ekipa powoli wykańcza wszystko, przygotowując się do jesiennej premiery.

@ 01.03.2021, 08:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Poprawki graficzne w Halo Infinite nabierają kształtu, twierdzi deweloper

Halo Infinite miało zadebiutować pod koniec minionego roku. Po tym, jak Microsoft pokazał w sieci gameplay projektu i społeczność graczy dość hucznie wyraziła swoje niezadowolenie, zdecydowano się premierę przesunąć na rok bieżący. Tym razem wszystko powinno pójść już gładko. Studio 343 Industries twierdził, że graficzne poprawki postępują należycie i wszystko zaczyna nabierać kształtu.

Na stronie Halo pojawił się ostatnio nowy materiał z cyklu Inside Infinite. Graficzny producent Halo Infinite, Alex Le Boulicaut, zdradził w nim, że wszystkie ekipy zajmujące się usprawnieniem oprawy gry radzą sobie bardzo dobrze i pracują pełną parą. Od czasu prezentacji w lipcu 2020 poczyniono znaczne postępy, ale teraz całość prezentuje się naprawdę solidnie.

"Po tym, jak zaprezentowaliśmy kampanię zeszłego lipca, bezustannie pracowaliśmy nad wyjątkową grafiką oraz oświetleniem, aby dostarczyć bardziej porywające doświadczenie", napisał Le Boulicaut. "Dodatkowe szlify wymagały koordynowania wielu działów, takich jak: grafika, oświetlenie, środowisko, postaci, sandbox i innych. Ta zbiorowa inicjatywa sprawiła, że wszystko nabiera kształtu i nie możemy się doczekać ujawnienia rezultatów".

"W ten sam sposób regularnie przyglądamy się wszystkim wersjom Halo Infinite dla konsol Xbox. I choć obrazki, które dziś prezentujemy to wciąż trwające prace i zostały one uchwycone na PC - o czym więcej napiszemy w kolejnych wpisach - chcemy dostarczyć świetne doświadczenie i wysokiej jakości oprawę na wszystkich platformach docelowych gry".

Obrazki, o których mowa w drugiej części cytatu, znajdziecie w linku, który jest powyżej. Koniecznie się z nimi zapoznajcie, bo Halo Infinite prezentuje się na nich naprawdę solidnie. Projekt samodzielnie sprawdzimy jednak dopiero jesienią 2021 roku. Wszelkie doniesienia w temacie będziemy Wam oczywiście przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?