PS Plus na marzec 2021 roku

Firma Sony ujawniła wreszcie listę darmowych gier, jakie otrzymają subskrybenci PlayStation Plus w marcu 2021 roku. Oferta zapowiada się nad wyraz interesująco, albowiem abonenci otrzymają m.in. Final Fantasy 7 Remake.

@ 27.02.2021, 12:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

PS Plus na marzec 2021 roku

Firma Sony opublikowała w sieci kolejną listę darmowych gier, jakie otrzymają abonenci PlayStation Plus. Rozpiska dotyczy oczywiście marca 2021 roku i - jak zobaczycie poniżej - jest nad wyraz atrakcyjna. PS Plus w marcu to zarówno tytuły przeznaczone dla PlayStation 4, jak i PlayStation 5. Oferta aktywna będzie od 2 marca od godziny 11:00. Pamiętajcie, że poszczególne gry należy dodać do swojej biblioteki, by mieć je na własność.

  • Final Fantasy 7 Remake - dostępne na PS4 i PS5

Final Fantasy 7 Remake to nowa wersja kultowej gry RPG sprzed lat. Produkcja oferuje rozbudowany wątek fabularny oraz usprawnioną mechanikę rozgrywki. Posiadacze PlayStation 5 w tym momencie mogą pobrać wydanie działające we wstecznej kompatybilności, ale niebawem w sieci zadebiutuje też aktualizacja wykorzystująca możliwości nowej platformy Sony.

  • Maquette - dostępne na PS5

Maquette to gra logiczna. Tytuł nie jest jednak typowym przedstawicielem tego gatunku, albowiem mamy w nim opowieść okraszoną łamigłówkami. Podczas zabawy odkrywamy wspomnienia młodej pary zakochanych, a robimy to za pomocą kreatywnego myślenia. Wykorzystujemy tu magiczne zasady świata, który zwiedzamy.

  • Farpoint VR - dostępne na PS4 i PS5

Farpoint VR, jak sama nazwa wskazuje, jest grą przeznaczoną dla gogli wirtualnej rzeczywistości, czyli PlayStation VR. Mamy tu do czynienia z pierwszoosobowym shooterem, w którym gracz budzi się w obcym nieprzyjaznym świecie, mając do dyspozycji bardzo skromne wyposażenie. 

  • Remnant: From the Ashes  dostępne na PS4 i PS5

Remnant: From the Ashes to gra akcji, w której wydarzenia obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Naszym zadaniem jest przetrwanie w pełnym niebezpieczeństw posapokaliptycznym świecie, co nie będzie łatwe ze względu na ogromną ilość przerażających stworow przemierzających okolice.

Pamiętajcie, że PS Plus na marzec 2021 roku dostępne będzie od 2 dnia przyszłego miesiąca. Aby skorzystać z oferty, trzeba być abonentem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:53, 27.02.2021
Całkiem mocny zestaw Szczęśliwy
0 kudosguy_fawkes   @   22:28, 27.02.2021
Faktycznie, mocna oferta, bez porównania lepsza niż to, co oferuje w marcu Microsoft. Trzeba jednak pamiętać, że FF VII jest tu w wersji PS4, bez możliwości darmowej aktualizacji do PS5. Gdyby nie wykupione EA Play, być może wyjątkowo zdecydowałbym się na Plusa.