Final Fantasy VII Remake Intergrade zapowiedziane na PlayStation 5

Final Fantasy VII Remake Intergrade to definitywne wydanie tej wspaniałej gry na PlayStation 5. Deweloperzy przedsięwzięcia ujawnili wreszcie jego datę premiery na nowej platformie Sony.

@ 27.02.2021, 11:37
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, ps5

Final Fantasy VII Remake Intergrade zapowiedziane na PlayStation 5

Square Enix, zaprezentowało podczas State of Play, specjalnej transmisji prowadzonej przez Sony Interactive Entertainment, grę Final Fantasy VII Remake Intergrade. Ta specjalna, rozszerzona wersja projektu Japończyków, wykorzystuje sprzęt najnowszej generacji i zawiera bogactwo ulepszeń graficznych. Tryb "graficzny" nadaje priorytet rozdzielczości 4K, a tryb "wydajności" sprawia, że bawimy się  przy 60 klatkach na sekundę. Będziecie mogli robić zdjęcia i udostępniać niezapomniane momenty z gry za pomocą w pełni konfigurowalnego trybu fotograficznego.

Ponadto zostaną wprowadzone nowe możliwości za sprawą kontrolera bezprzewodowego DualSense z integracją haptycznego sprzężenia zwrotnego na czele. Nowe ustawienia poziomu trudności w postaci „trybu klasycznego” zapewniają ponadto zupełnie inną rozgrywkę.

W ramach podziękowania dla tych, którzy kupili Final Fantasy VII Remake na konsolę PlayStation 4, Square Enix zapewnia im bezpłatną aktualizację do wydania dla PlayStation 5, która będzie zawierała wszystkie wymienione powyżej ulepszenia wizualne bez obarczania ich dodatkowymi kosztami.

Oprócz wprowadzenia wielu ulepszeń, Final Fantasy VII Remake Intergrade zawiera również zupełnie nowy odcinek z Yuffie w roli głównej. W nowym rozdziale zagramy jako ninja Yuffie Kisaragi, która infiltruje mroczną korporację Shinra, aby ukraść potężną materię i przywrócić chwałę swojej ojczyźnie. Wcielimy się tu w zupełnie nowe postaci i stoczymy wiele nowych walk.

Final Fantasy VII Remake Intergrade będzie dostępne na konsoli PS5 na całym świecie w dniu 10 czerwca 2021 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?