Znamy datę premiery Jupiter Hell, duchowego spadkobiercy DoomRL

Jupiter Hell, to duchowy spadkobierca DoomRL. Gra przeniesie nas do starych, dobrych czasów. Twórcy pozyskali też nowego wydawcę, więc wszystko zmierza w odpowiednim kierunku.

@ 27.02.2021, 11:21
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

Znamy datę premiery Jupiter Hell, duchowego spadkobiercy DoomRL

Hyperstrange, warszawski deweloper i wydawca m.in. ELDERBORN i POSTAL: Brain Damaged, połączył siły z twórcami Jupiter Hell, studiem ChaosForge, by razem  wyprowadzić grę z Wczesnego Dostępu latem 2021 roku. Wraz z zapowiedzią daty premiery produkcja została ulepszona do wersji 0.9.7 - to największa jak dotąd aktualizacja Jupiter Hell. Dodatkowo projekt przez tydzień będzie dostępny ze zniżką 20% we wczesnym dostępie na Steam.

Najnowsza aktualizacja gry pt. Expanse jest już dostępna na Steam. Wraz z nią gracze otrzymają dodatkowe obszary do eksploracji oraz multum nowych możliwości rozwoju postaci. Jupiter Hell w promocyjnej cenie będzie dostępny do poniedziałku 1 marca 2021 roku. Twórcy zapowiadają comiesięczne poprawki do projektu, aż do zaplanowanej na sierpień premiery.

Jupiter Hell oferuje klasyczny, turowy gameplay wymieszany z elementami gier roguelike, w lokacjach inspirowanych science-fiction z lat dziewięćdziesiątych. Autorski silnik Nova pozwala na dynamiczną i pełną detali rozgrywkę w trzech wymiarach. Gra pozostaje wierna założeniom gatunku roguelike i oferuje proceduralnie generowane poziomy, zachęcając do kolejnych podejść, a także permadeath postaci oraz brutalny poziom trudności.

Zwiastun tytułu możecie zobaczyć poniżej, jeżeli tylko lubicie zabawę tego typu, myślimy że warto się zainteresować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?