Dyrektor kreatywny God of War mówi o dacie premiery God of War: Ragnarok

God of War Ragnarok to jedna z najważniejszych gier dla PlayStation 5. Tytuł nie ma jeszcze terminu wydania, ale niebawem sytuacja powinna się zmienić. Na kolejne przygody Kratosa na pewno czekają spore rzesze fanów z całego świata.

@ 27.02.2021, 10:44
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, ps5

Dyrektor kreatywny God of War mówi o dacie premiery God of War: Ragnarok

Dyrektor kreatywny z Santa Monica Studios, Cory Barlog, wykorzystał Twitter, aby przedstawić krótkie oświadczenie na temat przebiegu procesu powstawania pewnej gry. Mimo że nie wspomniał o tytule w swoim wpisie, było dość oczywiste, do jakiej produkcji się odnosił: God of War: RagnarokBarlog - w odpowiedzi na pytania graczy - powiedział: "Nie wiem, kto musi to usłyszeć... (na pewno nie ja, albowiem nigdy o tym nie słyszałem) ale... GDY. BĘDZIE. GOTOWE. (wierzcie, że tak będzie najlepiej dla wszystkich)".

Fani God of War mogą być rozczarowani, że nie usłyszeli nic na temat kontynuacji podczas State of Play, które miało miejsce niedawno. Ani słowa o projekcie nie powiedział też szef Sony, Jim Ryan, w trakcie udzielanych ostatnio wywiadów. Poruszył on kwestię między innymi Horizon II: Forbidden West, ale o kolejnych przygodach Kratosa nie powiedział nic, co może świadczyć o tym, że ich premiera to dość odległa kwestia.

God of War: Ragnarok został oficjalnie ujawniony we wrześniu 2020 roku, a Sony wówczas twierdziło, że wyda je na przestrzeni roku 2021. Od tego czasu nic nie wspomniano o konkretnej dacie, co oznacza oczywiście, że wciąż musimy czekać, w międzyczasie bawiąc się przy innych tytułach. Pamiętajcie, że w sklepach dostępna jest poprzednia część God of War. Jeśli rozważacie zakup, zerknijcie na naszą recenzję, a jeśli gracie, pamiętajcie o naszym poradniku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:04, 27.02.2021
Można było się spodziewać takiego oświadczenia. Ale to nawet dobrze, że nie próbuje rzucać żadnymi terminami, choć osobiście uważam, że nowy GoW wyjdzie dopiero w przyszłym roku.