DEATHLOOP - nowy gameplay ze State of Play 2021

Na zorganizowanym przez Sony State of Play 2021 zobaczyliśmy DEATHLOOP - najnowszą strzelankę od Arkane Studios. Zaprezentowano materiał filmowy z fragmentami z rozgrywki.

@ 26.02.2021, 10:50
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps5

DEATHLOOP - nowy gameplay ze State of Play 2021

DEATHLOOP, nowa strzelanka od studia Arkane, autorów takich dzieł jak Prey czy Dishonored, pojawiła się na wczorajszym pokazie State of Play 2021 zorganizowanym przez firmę Sony - z racji tego, że produkcja jest tytułem ekskluzywnym konsoli PlayStation 5 (ale ukaże się również na komputerach osobistych). W trakcie prezentacji pokazano nowy materiał filmowy, w którym obejrzeć możemy fragmenty wprost z rozgrywki.

DEATHLOOP przenosi graczy do wyimaginowanego uniwersum, w którym dwoje bohaterów, profesjonalnych zabójców, utknęło na pogrążonej w anarchii wyspie Blackreef. Dodatkowy problem stanowi fakt, że znajdują się w pętli, która uniemożliwia im śmierć na dobre, toteż ich niejako celem i zadaniem stało się nieustanne jej podtrzymywanie, czego skutkiem jest - de facto - nieskończona walka.

Rozgrywka DEATHLOOP, dzięki poniższemu zwiastunowi, przypomina nam rozwiązania wykorzystywane już przez Arkane Studios: widzimy nie tylko bardzo ekscentryczny styl wizualny, będący na granicy art deco i starych filmów o Jamesie Bondzie, ale także specjalne moce pozwalające np. teleportować się na dachy itd. oraz wymyślne pukawki.

Premiera DEATHLOOP została zaplanowana na 21 maja tego roku - wyłącznie na konsoli PlayStation 5 (informacja na końcu filmiku zapowiada roczną ekskluzywność - do 2022 roku) oraz komputerach osobistych.


Sprawdź także:
DEATHLOOP

DEATHLOOP

Premiera: 14 września 2021
PC, PS5

DEATHLOOP to pierwszoosobowa gra akcji, która przenosi gracza na pogrążoną w anarchii wyspę Blackreef, na której trwają niekończące się zmagania pary niezwykłych zabójców...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?