Henry Cavill pracuje nad filmem lub serialem związanym z serią Mass Effect?

Słynny aktor, Henry Cavill, opublikował na Twitterze zdjęcie, na którym trzyma dokument związany z cyklem Mass Effect. Zdjęcie pochodzi z planu filmowego, więc jest szansa na serial lub film z komandorem Shepardem.

@ 26.02.2021, 10:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Henry Cavill pracuje nad filmem lub serialem związanym z serią Mass Effect?

W ostatnim czasie regularnie piszemy o tym, że Netflix, albo jakaś inna stacja telewizyjna, przygotowuje serialową lub filmową adaptację jednej z naszych ulubionych gier. Teraz dowiedzieliśmy się, że niebawem dojdzie prawdopodobnie do zapowiedzi czegoś związanego z niebywale popularnym cyklem Mass Effect. Swoistą zajawkę tejże zapowiedzi zaserwował nam aktor, Henry Cavill, znany m.in. z roli Geralta w serialu The Witcher.

Cavill opublikował na Instagramie zamazane zdjęcie, na którym trzyma jakiś dokument związany z tym, przy czym obecnie pracuje. Sekretny projekt nie został jeszcze zapowiedziany, ale sprytni gracze zdołali rozszyfrować zamazany tekst, a im oczom ukazały się słowa: “Cerberus”, “Reaper”, “Geth” oraz “Tali’Zorah”. Wygląda ogólnie na to, że tekst w ręku aktora to wpis z Wikipedii dotyczący Mass Effect 3.

Z czym mamy do czynienia? Nie sposób powiedzieć. Biorąc jednak pod uwagę, że Electronic Arts przygotowuje kolejną odsłonę cyklu Mass Effect, nie byłoby szczególnie dużym zaskoczeniem powstanie serialu, który miałby jej towarzyszyć. Cavill jest też wielkim i znanym fanem Mass Effect, a dzięki temu na pewno ma spore szanse na to, by wcielić się w Sheparda - głównego bohatera oryginalnej trylogii.

Na koniec wspomnę jeszcze, że już niebawem, w maju, do sprzedaży trafi Mass Effect: Legendary Edition. Jeśli rozważacie jego zakup, pamiętajcie by w przypadku wydania dla PC sprawdzić wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   10:51, 26.02.2021
Najwyższy czas. Możliwe, że premiera ME4 i serialu będą iść w parze?