Outriders - demo dostępne; zaoferuje około trzy godziny zabawy

Studio People Can Fly udostępniło zapowiadaną wersję demonstracyjną swojej nadchodzącej strzelanki, Outriders. Deweloperzy opublikowali tez nowe materiały filmowe promujące grę - zwiastun premierowy dema oraz "10 powodów, dla których powinniśmy zagrać w demo Outriders".

@ 25.02.2021, 21:04
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Outriders - demo dostępne; zaoferuje około trzy godziny zabawy

Dziś, 25 lutego, w cyfrowych sklepach Epic Games Store, Microsoft Store i PlayStation Store pojawiła się zapowiedziana wersja demonstracyjna gry Outriders - najnowszego przedsięwzięcia rodzimego studia People Can Fly. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, próbka pozwoli zapoznać się z samym początkiem historii i poznać najważniejsze mechaniki. Zapis gry będziemy mogli przenieść do pełnej wersji!

Wersja demonstracyjna Outriders trafiła na komputery osobiste i konsole Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Jak zdradzono w zeszłym tygodniu, demko zaoferuje nam prolog oraz wstęp, pozwalając wybrać klasę dla naszego bohatera, a także wbić kilka poziomów doświadczenia. Rozgrywka pozwoli nie tylko na liniowe, rozbudowane misje, ale także zaoferuje kilka zadań dodatkowych. Finalnie próbka Outriders zaoferuje około trzech godzin zabawy!

Z tej okazji do sieci trafiły nowe materiały filmowe promujące trzecioosobową strzelankę w klimatach looter-shootera. Dostaliśmy zwiastun "premierowy", a także nieco dłuższy, pozwalający dowiedzieć się więcej na temat dema. Outriders zadebiutuje 1 kwietnia na platformach, na których wylądowała wersja przedpremierowa.Sprawdź także:
Outriders

Outriders

Premiera: 01 kwietnia 2021
XBOX X/S, PS5, PC, PS4, XBOX ONE

Outriders to strzelanka pozwalająca na zabawę w kooperacji osadzona w ponurym świecie science fiction. Za projekt odpowiada studio People Can Fly znane za sprawą takich g...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?