It Takes Two - gameplay z najnowszej gry autorów A Way Out

Do sieci trafił pierwszy oficjalny gameplay z nowej gry Hazelight Studios - It Takes Two. Narratorem wydarzeń zaprezentowanych w materiale filmowym jest sam szef studia i główny projektant, Josef Fares.

@ 25.02.2021, 12:40
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

It Takes Two - gameplay z najnowszej gry autorów A Way Out

It Takes Two, kolejna zakręcona przygodówka akcji z elementami platformowymi oraz zręcznościowymi od studia Hazelight, będzie miała swoją premierę już niebawem, 26 marca. W tym czasie dostaliśmy pierwszy oficjalny gameplay, którego narratorem jest sam główny projektant, Josef Fares!

It Takes Two, podobnie jak poprzednie dzieło deweloperów, A Way Out, wymaga drugiej osoby do zabawy. Na szczęście w tym celu nie musimy kupować dwóch kopii, by móc obdarować nią kolegę (ewentualnie zaprosić go do siebie), a wystarczy, że będziemy posiadali wyłącznie jeden egzemplarz gry! Firma Electronic Arts, wydawca, zapewnia możliwość darmowego zaproszenia jednego znajomego do wspólnej zabawy, nawet jeśli nie kupił on gry!

W It Takes Two wcielamy się skłócone małżeństwo Cody'ego i May będące na ostatniej prostej do rozwodu. Dzięki magicznej sile sprowokowanej przez ich przygnębioną sytuacją córkę, para trafia do baśniowego królestwa pod postaciami szmacianych lalek wykonanych przez latorośl. Aby wrócić do rzeczywistości muszą odbudować swój związek z pomocą gadającej księgi o imieniu Hakim - pełni on również rolę narratora niecodziennych wydarzeń.

Rozgrywka opiera się na szeregu zręcznościowych i kooperacyjnych wyzwań, a jak zapewnia sam Fares, każdy z etapów wykorzystuje inną mechanikę stricte związaną z fabułą. Cody i May kłócą się na temat braku czasu na zajmowanie się córką? Cody dostaje umiejętność cofania czasu, a May potrafi klonować własną postać! Tego typu sytuacje będą w It Takes Two codziennością.

Tytuł trafi na rynek 26 marca - zagramy na komputerach osobistych i konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?