Pascal’s Wager, niezłe soulslike z urządzeń mobilnych, zadebiutuje niebawem na PC

Deweloperzy Pascal’s Wager przygotowali definitywne wydanie swojego konsolowego hitu, przeznaczone dla komputerów osobistych. Premiera gry zaplanowana została na marzec.

@ 25.02.2021, 08:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, mob

Pascal’s Wager, niezłe soulslike z urządzeń mobilnych, zadebiutuje niebawem na PC

Gatunek soulslike cieszy się niesłabnącą popularnością. Jeden z jego przedstawicieli, Pascal’s Wager, dostępny do tej pory wyłącznie na urządzeniach mobilnych niebawem zadebiutuje też na komputerach osobistych. Datę premiery przedsięwzięcia zaplanowano na przyszły miesiąc, a jeśli już teraz zdecydujecie się na złożenie zamówienia możecie liczyć na 10-procentowy rabat w stosunku do normalnej ceny, którą ustalono na 20 euro (jakieś 90 zł).

Pascal’s Wager opracowane zostało przez studio TipsWorks. Premiera wydania definitywnego, mającego trafić do posiadaczy komputerów, zaplanowana została na 12 marca. Jako że mamy do czynienia z wariantem kompletnym, otrzymamy wszystkie dodatki, jakie do tej pory projekt otrzymał. Będzie to rozszerzenie The Tides of Oblivion, tryb zabawy Into the Dark Mist oraz nowe stroje dla postaci.

Wydanie PC to oczywiście poprawiona oprawa wizualna, wsparcie dla rozdzielczości 4K, a także rozdzielczości ultra-wide. Pascal’s Wager działać ma bez limitu klatek na sekundę, a podczas zabawy będziemy mogli grać albo z wykorzystaniem pada albo na klawiaturze i myszce. Ze względu na wysoki poziom trudności projektu, pierwsze rozwiązanie może okazać się jednak lepsze.

Jeśli chodzi o założenia Pascal’s Wager, mamy tu do czynienia z mrocznym światem fantasy zwanym Solas. Opanowała go mroczna mgła, a strażnicy światła zapadli na jakąś tajemniczą chorobę. Zadaniem grającego jest przywrócenie wszystkiego do normalnego stanu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?