Do PS Plus trafiać będzie więcej gier premierowych

Sony chce, aby więcej gier było dostępnych w PlayStation Plus już w dniu ich światowej premiery. Na razie nie znamy jednak konkretnych planów wydawcy.

@ 24.02.2021, 12:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Do PS Plus trafiać będzie więcej gier premierowych

PlayStation Plus to subskrypcyjna usługa, oferująca abonentom wiele różnych atrakcji. Prócz tego, że regularnie dostają oni dodatkowe zniżki na gry oraz dodatki do nich, każdego miesiąca Sony rozdaje tytuły przeznaczone dla konsol PlayStation. Najczęściej są to projekty nieco starsze, ale w przyszłości ma się to zmienić. Częściej w PS Plus pojawiać będą się produkcje premierowe.

W ramach darmowych gier w PS Plus do tej pory dostępne były dwie produkcje: Bugsnax  oraz Destruction AllStars. Obie miały swoją światową premierę w dniu, w którym trafiły też do abonentów wspomnianej inicjatywy. Podczas rozmowy z redakcją GQ, prezydent PlayStation, Jim Ryan, potwierdził, że to dopiero początek. W miarę upływu czasu mamy dostać w ten sposób więcej gier.

"Widzimy to jako bardzo interesujący oraz innowacyjny sposób wydawania gier, aby były one dostępne dla naszych subskrybentów. Działa to dla nas, jako wydawcy, wiemy też, że spodobało się subskrybentom PlayStation Plus".

Ryan nie zdradził oczywiście żadnych konkretów, a zatem nie wiemy czego się spodziewać. Czekamy na nowe informacje, a gdy tylko takowe się pojawią, nie omieszkamy Was powiadomić.


Sprawdź także:
Destruction AllStars

Destruction AllStars

Premiera: 02 lutego 2021
PS5

Destruction AllStars to gra akcji z pojazdami w roli głównej. Za projekt odpowiada studio Lucid Games znane za sprawą serii WipeOut. Tytuł, jak sama nazwa wskazuje, skupi...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?