Riot Games szuka ludzi do produkcji MMORPG w uniwersum League Of Legends

Firma szuka pracowników na wiele różnych stanowisk. Na temat samego MMORPG w uniwersum League Of Legends niestety nie wiemy nic.

@ 24.02.2021, 10:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Riot Games szuka ludzi do produkcji MMORPG w uniwersum League Of Legends

Riot Games zasłynęło jedną grą: League Of Legends. Deweloper jakiś czas temu opublikował również Valorant, ale wygląda na to, że projekt nie cieszy się tak dużą popularnością, jak można by się tego spodziewać. Prawdopodobnie z tego względu Riot przygotowuje się do opracowania kolejnego dzieła: MMORPG, którego akcja będzie toczyć się w uniwersum wykreowanym na potrzeby League Of Legends.

Game Informer raportuje, że prasowy rzecznik Riot Games potwierdził jego redakcji, iż studio poszukuje osób na stanowiska związane z MMORPG. Skąd wiemy, że chodzi o projekt dotyczący League Of Legends? Ano stąd, że rok temu deweloperzy wspominali coś na jego temat na Twitterze. Do tej pory nie pojawiły się niestety żadne konkrety w temacie, a zatem musimy uzbroić się w cierpliwość.

Stanowiska, na jakie poszukiwani są deweloperzy to inżynier rozgrywki, projektant gry, projektant interfejsu użytkownika, projektant grafiki, a także producent gry. Jak tylko pojawią się nowe informacje na temat przedsięwzięcia, nie omieszkamy Was oczywiście powiadomić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   12:12, 24.02.2021
LoL utrzymuje od premiery nie spadającą liczbę fanów więc MMORPG w tym uniwersum może się udać.