Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 - zmiana dewelopera, premiera zagrożona

Firma Paradox Interactive ogłosiła, że zmienia studio tworzące Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. W związku z tym zmianie uległa też data premiery - cRPG akcji nie ukaże się w tym roku.

@ 23.02.2021, 10:06
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 - zmiana dewelopera, premiera zagrożona

Złe wieści dla fanów Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Okazuje się, że nie doczekamy się tego cRPG-a akcji w tym roku, ani prawdopodobnie w przyszłym - wszystko przez dość zaskakującą decyzję odnośnie zmiany dewelopera. Hardsuit Labs nie jest od teraz głównym studiem tworzącym Bloodlines 2. Nie poznaliśmy zastępstwa.

Firma Paradox Interactive, wydawca kontynuacji jednego z ciekawszych cRPG akcji ostatnich lat, zakomunikował na oficjalny kanale gry na platformie Discord, że studio Hardsuit Labs od teraz nie pracuje nad Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Podziękowano twórcom za ich wkład i współpracę, jednak z uwagi - jak napisał przedstawiciel Paradoksu - najwyższą jakość, na którą postawił wydawca, zmiany musiały zostać podjęte.

Od razu też zakomunikowano, że tegoroczny termin wydania gry nie zostanie dotrzymany. Z racji tego, że nie można określić nowej daty wydania produkcji, Paradox Interactive zdecydował o wstrzymaniu przyjmowania nowych zamówień przedpremierowych.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   12:48, 23.02.2021
Ciekawe czy wszystko co do tej pory zostało zrobione pójdzie do kosza, czy też nowa ekipa spróbuje jeszcze coś z tego wykorzystać.