Diablo II: Resurrected - ogłoszono wsparcie dla modów; funkcja cross-play może w przyszłości

Diablo II: Resurrected dostanie wsparcie dla modyfikacji, jednak opcja cross-play - możliwość grania razem z posiadaczami gry na różnych sprzętach - prawdopodobnie zostanie dodana dopiero po starcie gry.

@ 23.02.2021, 08:13
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Diablo II: Resurrected - ogłoszono wsparcie dla modów; funkcja cross-play może w przyszłości

Przed weekendem otrzymaliśmy zapowiedź Diablo II: Resurrected, odświeżonego hack & slasha sprzed blisko dwudziestu lat. Firma Blizzard przygotowała nie tylko kompleksowy remaster oprawy wizualnej, ale również sporo komponentów dookoła gry, takich jak wsparcie modyfikacji, przenoszenie stanów zapisów pomiędzy platformami, a w przyszłości może nawet możliwość wspólnej zabawy graczom na różnych sprzętach.

Co do dwóch pierwszych "ficzerów": są to potwierdzone i przyklepane funkcje, które otrzymamy przy zakupie Diablo II: Resurrected. Wsparcie dla modyfikacji zostało bowiem właśnie ogłoszone na Twitterze marki Diablo. Co do opcji cross-play, to deweloperzy przyglądają się technicznym możliwościom wprowadzenia takiego rozwiązania - powiedział redakcji serwisu Eurogamer Rod Fergusson, szef Diablo w Blizzardzie. Co prawda nie będzie to możliwość, którą deweloperzy zaimplementują na start gry, jednak prawdopodobnie uda się ją dodać w jednej z późniejszych aktualizacji.

Diablo II: Resurrected trafi na rynek jeszcze w tym roku. Dzieło trafi na komputery osobiste i konsole Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch.


Sprawdź także:
Diablo II: Resurrected

Diablo II: Resurrected

Premiera: 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Diablo II: Resurrected to odświeżone wydanie kultowego hack & slasha z 2000 roku - Diablo II. Oryginał wpisał się w annały gatunku jako świetne rozwinięcie idei wykreowan...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?