Watch Dogs: Legion 9 marca otrzyma tryby wieloosobowe

Watch Dogs: Legion miało być wyposażone w warianty zabawy przeznaczone dla wielu graczy. Na premierę deweloperzy nie zdołali ich przygotować, ale właśnie dowiedzieliśmy się, że dostaniemy je w marcu.

@ 22.02.2021, 19:40
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Watch Dogs: Legion 9 marca otrzyma tryby wieloosobowe

Firma Ubisoft ogłosiła, że tryb sieciowy dla Watch Dogs Legion (planowany pierwotnie na grudzień 2020 roku) będzie dostępny od 9 marca - i to za darmo - dla wszystkich posiadaczy gry. Multiplayer deweloperzy planują udostępnić za sprawą całkowicie darmowej aktualizacji, mającej objąć swoim działaniem zarówno komputery osobiste, jak i wszystkie konsole, na których zadebiutował projekt.

Główną cechą aktualizacji są cztery nowe tryby, które pozwolą graczom siać spustoszenie na ulicach Londynu, a także możliwość zmierzenia się z otwartym światem w trybie współpracy. Niezależnie od tego, na co się zdecydujemy, nie będziemy grać samodzielnie, ale w towarzystwie innych graczy. Na dokładkę przygotowano też specjalne, nieco trudniejsze zadania, tzw. operacje taktyczne.

Ubisoft miał uruchomić tryby gry wieloosobowej w dedykowanej aktualizacji 3 grudnia, ale za sprawą niezliczonych problemów z grą - w tym błędów związanych z postępami, które zatrzymują cały progres w niektórych miejscach - deweloper zdecydował się na wprowadzenie wielkiej aktualizacji dopiero w marcu 2021. Wreszcie się ona zatem zmaterializuje i nic nie wskazuje na to, by miało dojść do kolejnej obsuwy.

Na co możecie liczyć w przypadku tej sporej aktualizacji?

  • Tryb współpracy w otwartym świecie, w którym gracze mogą działać ze znajomymi nawet w czwórkę i odkrywać Londyn, uczestniczyć w wydarzeniach miejskich, wykonywać wyzwania i brać udział w aktywnościach pobocznych.
  • Nowe misje w trybie współpracy dla dwóch do czterech graczy, wykorzystujące nową mechanikę rozgrywki w trybie współpracy i dające graczom możliwość werbowania idealnej drużyny i walki z zagrożeniami Londynu w najbardziej charakterystycznych punktach miasta.
  • „Leader of the Pack”, czyli pierwszą taktyczną operację dla czterech graczy, która będzie wymagać pracy zespołowej. Składa się ona z pięciu połączonych ze sobą misji narracyjnych.

Gracze będą musieli opracować strategię i skutecznie komunikować się ze swoimi kolegami z drużyny oraz upewnić się, że mają ulepszone gadżety i zrekrutowali silną obsadę do swoich drużyn - multiplayer to zupełnie inna para kaloszy w tej Watch Dogs: Legion.

Pierwszy dostępny tryb Player-vs-Player (PvP), Spiderbot Arena, w którym czterech graczy kontroluje uzbrojone pająki i rywalizuje w śmiertelnym deathmatchu to chyba jedna z najciekawszych opcji. Poczekać musicie jednak do przyszłego miesiąca na update i możliwość jej sprawdzenia.

Jeśli rozważacie zakup Watch Dogs: Legion, zerknijcie na naszą recenzję. Spójrzcie też na wymagania sprzętowe gry, jeżeli planujecie bawić się na PC. Przygotowaliśmy dla Was również obszerny, darmowy poradnik!


Sprawdź także:
Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion

Premiera: 29 października 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Watch Dogs Legion to trzecia część serii przygodowych gier akcji od francuskiego koncernu Ubisoft. Po Chicago w pierwszej części i San Francisco w drugiej, "trójka" przen...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?