Dragon Age: Inkwizycja prawdopodobnie kolejną grą z FPS Boost na Xbox Series X|S

Kolejną grą wspierającą FPS Boost na konsolach Xbox Series X|S, czyli systemowe podwojenie klatek na sekundę bez ingerencji w kod gry, będzie prawdopodobnie Dragon Age: Inkwizycja.

@ 22.02.2021, 16:07
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
xbox x/s

Dragon Age: Inkwizycja prawdopodobnie kolejną grą z FPS Boost na Xbox Series X|S

Microsoft jakiś czas temu zapowiedział nową funkcję w najnowszych konsolach Xbox Series X|S - FPS Boost. Jak już zdążyliśmy się dowiedzieć, funkcjonalność nie będzie współpracowała z każdą grą dostępną we wstecznej kompatybilności z Xboksa One. Kolejną pozycją wspierającą "doładowanie" klatek na sekundę ma być Dragon Age: Inkwizycja.

FPS Boost zostało ogłoszone w tym miesiącu; to nowa cecha konsol Xbox Series X|S polegająca na zdublowaniu fpsów bez konieczności ingerencji w kod gry przez twórców. Kilka pierwszych pozycji już dostało wsparcie dla tego "ficzera" - są to Far Cry 4, New Super Lucky's Tale, Sniper Elite 4, UFC 4 oraz Watch Dogs 2. Następną prawdopodobnie będzie Dragon Age: Inkwizycja, co zajawił w swoim tweecie Larry Hryb, znany lepie jako Major Nelson.

Ostatnia odsłona serii Dragon Age miała pierwotnie być w puli debiutanckich produkcji, jednak pewne nieznane bliżej problemu uniemożliwiły Microsoftowi udostępnienie FPS Boost dla tej gry BioWare. Najwyraźniej w kolejnych dniach zostanie ona dodana i pozwoli graczom bawić się w stałych 60 klatkach na sekundę!


Sprawdź także:
Dragon Age: Inkwizycja

Dragon Age: Inkwizycja

Premiera: 18 listopada 2014
PC, PS3, XBOX 360, PS4, XBOX ONE

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona cyklu cRPG od studia BioWare, w której gracz zostaje przeniesiony do mrocznego świata fantasy.Inkwizycja kontynuuje znaną z "jed...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?