Diablo 4 - zobaczcie łotrzyka

Podczas minionego już BlizzConline studio Blizzard ujawniło kolejną klasę postaci dla Diablo 4. Chodzi w tym przypadku o nieuchwytnego i zręcznego łotrzyka. Dołącza on w ten sposób do trzech wcześniej zapowiedzianych bohaterów: barbarzyńcy, druida oraz czarnoksiężnika.

@ 22.02.2021, 08:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Diablo 4 - zobaczcie łotrzyka

Diablo 4 nie ma jeszcze daty premiery, ale Blizzard regularnie serwuje nam nowe informacje na jego temat. Tym razem otrzymaliśmy prezentację kolejnej klasy, jaką znajdziemy w przedsięwzięciu. Chodzi o łotrzyka, który był jednym z pierwszych bohaterów stawiających czoła potężnemu Diablo. Łotrzyk to bardzo elastyczna klasa, pozwalająca nam zdecydować jak chcemy grać. Stawia na zręczność, ale nie wymusza stylu siania spustoszenia.

Deweloperzy odpowiedzialni za Diablo 4 ujawnili w trakcie imprezy BlizzConline 2021, że łotrzyk to czwarta z kolei klasa postaci, jaką będziemy mogli kontrolować podczas zabawy. Decydując się na rozgrywkę, będziemy mogli więc wybrać spośród barbarzyńcy, druida, czarnoksiężnika oraz - właśnie - łotrzyka. Oznacza to, że jednej klasy jeszcze nie znamy, a może nią być albo paladyn albo - na co liczę - nekromanta.

Jak wspomniałem, łotrzyk jest dość elastyczną klasą postaci. Grając nim możemy nastawić się albo na sztylety albo na łuki, tudzież inną broń dystansową. Mimo że wiele informacji na temat bohatera pozostaje niejasnych, warto rzucić okiem na to, co udostępnili deweloperzy. Odkąd zapowiedziano Diablo 4, czyli od BlizzCon 2019, praktycznie niczego nowego nie widzieliśmy, a zatem każdy materiał jest na wagę złota.

Diablo 4 nie ma jeszcze daty premiery, ale jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was poinformować. Produkcja zmierza do posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol - najpewniej poprzedniej i obecnej generacji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?