Bungie zapowiedziało plany dalszego rozwoju Destiny 2, a także całkiem nową markę

Jeśli chodzi o nowy projekt, deweloperzy Destiny 2 nie ujawnili oczywiście żadnych konkretów. Sytuacja powinna się jednak wyklarować w miarę upływu czasu. Póki co przygotujcie się na sporo nowej treści dla Strażników.

@ 19.02.2021, 17:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Bungie zapowiedziało plany dalszego rozwoju Destiny 2, a także całkiem nową markę

Bungie ma dalekosiężne plany, jeśli chodzi o Destiny 2, a także całkiem nową markę. Studio zamierza regularnie usprawniać i uzupełniać swój ostatni projekt, co oznacza, że szybko ze światem Strażników się nie pożegnamy. Na najbliższe lata deweloperzy mają zaplanowane co najmniej kilka odmiennych dodatków i aktualizacji, a kolejna trafi w nasze ręce już pod koniec bieżącego roku.

Żeby było ciekawiej, Bungie planuje ekspansję. Firma chce znacząco powiększyć swoją kwaterę główną i zamiast mniej więcej 8 tysięcy metrów kwadratowych, chce zająć blisko 200 tysięcy metrów kwadratowych. To oznacza, że w siedzibie pojawią się m.in. nowe biura i pomieszczenia, a także specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu możliwe stanie się realizowanie najbardziej zaawansowanych projektów. Powstanie też drugie biuro w Amsterdamie.

Głównym powodem ekspansji jest nieprzerwany rozwój Destiny 2, a także planowane poszerzenie uniwersum Strażników. Studio zamierza również opracować całkiem nową markę. Plany przedstawiono w krótkiej notce, w której czytamy, że "jednym z podstawowych czynników napędzających naszą ekspansję jest długoterminowy rozwój Destiny 2, nowe opowieści w uniwersum Destiny oraz całkiem nowa - niezapowiedziana jeszcze - marka".

Nowa marka zadebiutować ma do 2025 roku. Na razie nie wiemy niestety z czym będziemy mieć do czynienia, ale z dotychczasowych spekulacji (na podstawie ogłoszeń o pracę) wynika, że będzie to projekt nastawiony na sieciową rywalizację z "lekkimi oraz kapryśnymi postaciami". Brzmi to jak klon Fortnite, prawda?


Sprawdź także:
Destiny 2

Destiny 2

Premiera: 24 października 2017
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Destiny 2 to kontynuacja wydanego w 2014 MMOFPS-a łączącego element cRPG - Destiny. Podobnie jak w przypadku oryginału, również tym razem za projekt odpowiedzialne jest s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   09:01, 20.02.2021
To ta gra jeszcze żyje ? Po tylu latach od wypuszczenia 2 części może czas najwyższy aby pomyśleć nad kolejną odsłoną ... Destiny to nie GTA aby ludzie chcieli w to grać przez dekadę !
0 kudosTheCerbis   @   12:21, 20.02.2021
Skoro nie chcą, to czemu grają?
0 kudosbalic87   @   10:43, 23.02.2021
Cytat: TheCerbis
Skoro nie chcą, to czemu grają?
Naprawdę nie mam pojęcia... gra jak gra niczym konkretnym się nie wyróżnia więc nie wiem co ludzi do niej ciągnie.