Baldur’s Gate 3 - zobaczcie gameplay Druidem

Studio Larian ciągle rozwija swoje nowe dzieło: Baldur’s Gate 3. Tytuł jest nadal we wczesnym dostępie, ale za sprawą kolejnych aktualizacji, wreszcie otrzymamy jego finalny wygląd. Nowy patch to m.in. postać Druida.

@ 19.02.2021, 17:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Baldur’s Gate 3 - zobaczcie gameplay Druidem

Baldur’s Gate 3 - najnowsze dzieło specjalistów od staroszkolnych gier RPG, studia Larian - wciąż jest we wczesnym dostępie Steam. Następna aktualizacja przedsięwzięcia, mająca wprowadzić m.in. klasę druida, nie ma jeszcze daty premiery, choć zadebiutować ma niebawem. Jeśli na nią czekacie, koniecznie zapoznajcie się z materiałem filmowym widocznym poniżej, to gameplay ukazujący wspomnianą postać.

Druid będzie jedną z ciekawszych klas dostępnych w Baldur’s Gate 3. Dysponuje on ponad 30 odmiennymi zaklęciami oraz umiejętnościami, dzięki czemu każdy będzie mógł go dopasować do własnych preferencji. Druid potrafi wzmacniać sojuszników, usuwać efekty zatrucia, a także korzystać z potężnych zaklęć natury. Jest on również w stanie transformować w różne zwierzęta, a jednym z najpotężniejszych jest niedźwiedź polarny.

Kluczowym elementem każdego z druidów są dwa kręgi, które określają jego umiejętności. Krąg Księżyca pozwala nam transformować w najpotężniejsze formy, a Krąg Ziemi służy do wykorzystywania otoczenia do własnych celów. Oba sprawiają, że zabawa jest ciekawa i zróżnicowana. W zależności od tego, jaki styl potyczek preferujemy, tak możemy rozwijać bohatera.

Czwarta duża aktualizacja Baldur’s Gate 3 to oczywiście nie tylko wspomniany druid, ale również wiele innych poprawek i usprawnień. Dzięki nim gra jest coraz bliżej swojej finalnej premiery, choć jej niestety wciąż nie poznaliśmy. Jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was natomiast powiadomić.


Sprawdź także:
Baldur's Gate III

Baldur's Gate III

Premiera: 06 października 2020
PC

Baldur's Gate III to kontynuacja kultowej serii klasycznych gier cRPG, która wraca po 18 latach. Za przygotowanie gry odpowiada Larian Studios, ojcowie cyklu Divinity: Or...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?