Demo Outriders - poznaliśmy szczegóły na temat próbki gry studia People Can Fly

Demo Outriders dostępne będzie od 25 lutego, a jeśli zastanawiacie się nad tym, czy warto je pobrać, koniecznie zapoznajcie się z informacjami opublikowanymi przez deweloperów.

@ 19.02.2021, 15:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Demo Outriders - poznaliśmy szczegóły na temat próbki gry studia People Can Fly

Outriders to najnowsze przedsięwzięcie studia People Can Fly, dzięki któremu otrzymaliśmy wyśmienite Bulletstorm. Jeśli rozważacie zakup projektu, gdy w kwietniu trafi on na półki sklepowe, zapoznajcie się z jego próbką. Square Enix w dniu 25 lutego opublikuje w sieci demo gry, które będzie można sprawdzić całkowicie za darmo na Steam, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.

Demo Outriders na PC ważyć ma mniej więcej 24 GB, a w przypadku konsol mamy przygotować się na co najmniej 22 GB danych do pobrania. Co najmniej, albowiem rozmiar plików do zaciągnięcia będzie różny, w zależności od tego, jaka platforma będzie nas interesować. Jako że wydawca nie zaplanował żadnego pre-loadu, ściąganie danych będzie możliwe dopiero w dniu ich udostępnienia, czyli 25 lutego.

Jeśli chodzi o zawartość, sprawdzić będziemy mogli prolog, a także pierwszy rozdział, stanowiący wstęp do całej opowieści. Zarówno wyposażenie, jak i umiejętności głównego bohatera będą w związku z tym dość skromne, ale jako że postępy będzie się dało przenieść z dema do wydania finalnego, możliwe będzie kontynuowanie scenariusza bez powtarzania czegokolwiek i ponownego gromadzenia doświadczenia.

Na potrzeby zabawy twórcy oddają w nasze ręce wszystkie klasy postaci. Da się więc każdą z nich sprawdzić i rozwinąć maksymalnie do 7. poziomu doświadczenia. Pozwoli to nam zdobyć czwartą umiejętność protagonisty, a potem mieszać je wszystkie i dobierać wedle własnych preferencji. W trakcie zabawy pozyskamy też dwa punkty umiejętności, które można zainwestować w drzewko.

Data premiery Outriders zaplanowana została na 1 kwietnia. Grać będziemy wówczas na PC, PS4, Xboksie One, PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zabawę na komputerze osobistym, koniecznie zerknijcie na wymagania sprzętowe gry.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?