Hitman 3 dla PC - można już importować lokacje z Hitman oraz Hitman 2

IO Interactive przygotowało specjalne narzędzie, dzięki któremu da się połączyć konta z poszczególnych odsłon serii Hitman w jedną całość. Umożliwia to importowanie lokacji z Hitman oraz Hitman 2 do Hitman 3.

@ 19.02.2021, 15:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Hitman 3 dla PC - można już importować lokacje z Hitman oraz Hitman 2

IO Interactive jakiś czas temu zapowiedziało, że osoby posiadające Hitman 3 dla PC będą mogły importować do niego lokacje z Hitman oraz Hitman 2. Proces ten jest banalnie prosty, a przebiega w trzech etapach. Wszystkie oczywiście zostały rozpisane przez deweloperów, aby nie było żadnych niejasności. Przed przystąpieniem do przenoszenia czegokolwiek dokładnie przeczytajcie więc instrukcję.

Aby rozpocząć należy zarejestrować konto IOI, aby połączyć w całość platformy z Hitman, Hitman 2 oraz Hitman 3. Stamtąd możliwe jest przejrzenie rzeczy, które się posiada i które da się przerzucić pomiędzy obiema grami. Następnie należy wybrać interesujące nas pozycje, a potem zatwierdzić wybory. Co ważne, zmian poczynionych na platformie nie da się cofnąć, więc apelujemy o rozwagę i ostrożno ść. By skorzystać z wszystkich przeniesionych lokacji trzeba zrestartować trzecią część cyklu Hitman.

Dlaczego całość jest tak zamotana? Ano dlatego, że IO Interactive musiało opracować narzędzie, dzięki któremu możliwe jest przerzucanie danych pomiędzy dwoma różnymi sklepami: Steam oraz Epic Store. Bez tego konieczne byłoby ponowne kupowanie Hitmana oraz Hitmana 2. Na szczęście deweloperom udało się wymyślić sensowniejszy sposób, niewymagający dodatkowych wydatków.

Jeśli nie graliście jeszcze w Hitman 3, pamiętajcie, że na naszych łamach znajdziecie recenzję. Sprawdźcie też wymagania sprzętowe gry, jeśli rozważacie zabawę na PC.


Sprawdź także:
Hitman III

Hitman III

Premiera: 20 stycznia 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Hitman III to, zgodnie z numeracją, trzecia część "nowej" trylogii z Agentem 47 w roli głównej. Autorzy całego cyklu, korzeniami sięgającego roku 2000, studio IO Interact...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?