MotoGP 21 zapowiedziane - premiera w kwietniu

Studio Milestone zapowiedziało właśnie swoją kolejną grę - MotoGP 21. Produkcja zadebiutuje na komputerach osobistych i konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch. Zobaczcie też pierwszy zwiastun.

@ 18.02.2021, 19:39
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

MotoGP 21 zapowiedziane - premiera w kwietniu

Studio Milestone i firma Dorna Sports zapowiedziały MotoGP 21 - tytuł zmierza na PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC (Steam, Epic Games Store). Produkcja zadebiutuje już za moment, bo 22 kwietnia tego roku!

MotoGP 21 z oficjalnym sezonem 2021 i wykorzystujące moc konsol nowej generacji jest prawie gotowe do premiery oraz dostarczania wrażeń bez precedensu. Ponieważ rok 2021 jest rokiem konsol nowej generacji, MotoGP 21 jest również gotowe do tego, by nas oczarować. Gracze, którzy zagrają w nie na PlayStation 5 lub Xboksie Series X, będą cieszyć się dynamiczną rozdzielczością do 4K oraz 60 klatkami na sekundę.

Ogólna jakość kolejnej odsłony popularnego cyklu została znacznie poprawiona, a ulepszone oświetlenie tworzy świat, który przekazuje wrażenia prawdziwego wyścigu. Czasy ładowania są krótsze, a dla tych, którzy nie mogą żyć bez emocji związanych z rywalizacją przygotowano wyścigi online przeznaczone nawet dla 22 zawodników. Gra również ma wykorzystać funkcje DualSense, w tym Haptic Feedback i Adaptive Trigger.

Ostatnia nowinka to kolejny poziom ANNA. Rewolucyjna sztuczna inteligencja oparta na uczeniu maszynowym powraca z dodatkowymi ulepszeniami. Dzięki temu będziemy ścigać się z szybszymi, mądrzejszymi i dokładniejszymi przeciwnikami niż kiedykolwiek wcześniej. Efekt jest taki, że doświadczenia offline mają być równoważne z "prawdziwym wyścigiem".

Jak widać, dosyć dużo tych zapowiedzi. Miejmy nadzieję, że dla fanów tematów tytuł będzie wystarczająco dobry. Poniżej zwiastun gry oraz garść screenów.


Sprawdź także:
MotoGP 21

MotoGP 21

Premiera: 22 kwietnia 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

MotoGP 21 to kolejna odsłona serii gier wyścigowych cyklu MotoGP. Marka bazuje na oficjalnej licencji Motocyklowych Mistrzostw Świata o tej samej nazwie, dzięki czemu w g...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?