Valheim to już prawie 3 mln sprzedanych egzemplarzy

Valheim cieszy się ogromną popularnością. Sprzedaż gry nie słabnie, a z tygodnia na tydzień kolejne miliony graczy decydują się na to, by dołączyć do wirtualnego świata.

@ 18.02.2021, 15:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Valheim to już prawie 3 mln sprzedanych egzemplarzy

Valheim opracowane zostało przez studio Iron Oak. Gra trafiła do Wczesnego Dostępu na Steam mniej więcej dwa tygodnie temu, a już teraz może pochwalić się sprzedażą na poziomie 2 mln egzemplarzy - przynajmniej jeśli chodzi o przekroczony przez nią próg. Jak się bowiem dowiedzieliśmy, Valheim coraz bliżej jest 3 milionów opchniętych kopii, a na tym szarża projektu na komputery graczy na pewno się nie skończy.

Wyśmienitą sprzedaż Valheim potwierdził szef firmy Coffee Stain, będącej wydawcą dzieła Iron Oak. Komentując ostatnie wyniki finansowe swojej spółki, Lars Wingefors, zdradził, że tytuł niebawem powinien osiągnąć pułap 3 milionów sprzedanych sztuk. O takiej samej liczbie dowiadujemy się z Twittera, na którym właściciele Coffee Stain, firma Embracer Group, opublikowali krótką notkę.

Pomijając zamotaną sytuację pomiędzy poszczególnymi firmami (można się pogubić kto jest właścicielem kogo), nie zostaje nam nic innego, jak pogratulować twórcom Valheim. Z ostatnich doniesień wynika, że gra przez co najmniej rok będzie we wczesnym dostępie Steam, albowiem ukończono ją mniej więcej w 50%, a to oznacza, że wiele jeszcze się w niej zmieni. Trzymamy kciuki, by na lepsze.

Jeśli rozważacie zagranie w Valheim, pamiętajcie, by przed zakupem zerknąć na jego wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?