The Legend of Zelda: Skyward Sword HD - Nintendo odświeża przygody Linka z Wii

Nintendo nie zaprezentowało świeżych wieści na temat The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2. Zamiast tego pokazano odświeżoną wersję The Legend of Zelda: Skyward Sword z 2011 roku. Poznaliśmy też datę premiery.

@ 18.02.2021, 00:01
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD - Nintendo odświeża przygody Linka z Wii

Już 16 lipca 2021 zadebiutuje na Nintendo Switch gra The Legend of Zelda: Skyward Sword HD, odświeżona wersja przygód Linka z 2011 roku. Tytuł pierwotnie debiutował na konsoli Wii. Gra została wówczas bardzo ciepło przyjęta, co potwierdza jej średnia ocen z metacritic.com - 93 punkty.

Niebawem z tytułem będą mogli zapoznać się posiadacze Switcha, bo już w najbliższe wakacje a The Legend of Zelda: Skyward Sword HD trafi w ich ręce. Twórcy zmodyfikowali sterowanie i dostosowali je do możliwości Joy Conów. Będziemy mogli grać na kilka sposobów, co przedstawia poniższy materiał.

Oprawa wizualna nie wygląda jakoś znacząco lepiej, niemniej doczekała się lekkich ulepszeń. Choć spodziewaliśmy się remake'ów starszych odsłon, to z braku laku raczej nikt narzekać na najnowszą propozycję Nintendo nie będzie.

Szkoda natomiast, że twórcy dalej milczą w temacie Breath of the Wild 2 - podczas Nintendo Direct powiedzieli jedynie, że póki co nie mają dla nas niczego, co chcieliby w tym temacie pokazać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?